آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ لئون: دوستانه راهم را از زنیت جدا کردم

به گزارش آریاورزش٬ ویلفردو لئون ستاره کوبایی‌الاصل باشگاه زنیت کازان روسیه، چندی پیش در خصوص جدایی‌اش از این باشگاه در صفحه فیسبوکش نوشت: “می‌خواهم از همین جا بصورت رسمی اعلام کنم که تصمیم گرفتم قراردادم را با باشگاه زنیت کازان تمدید نکنم. جا دارد از این باشگاه و سرمربی آن تشکر کنم که برای پیشرفت ورزشی من شرایط حرفه‌ای را فراهم کردند. در مدت حضورم در این باشگاه شگفت‌انگیز، به عناوین مختلفی دست یافتم که همیشه رؤیای من بود. من با این تیم چندین مرتبه قهرمان سوپر لیگ و جام حذفی روسیه شدم و مقام اول لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردم، سال گذشته نیز توانستیم برای اولین مرتبه قهرمان باشگاه‌های جهان شویم.

شیرشاه در ادامه نوشت: ” در فصل جاری دو چالش مهم دیگر در پیش داریم: پلی‌آف لیگ روسیه و مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا. به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای، قول می‌دهم با تمام دل و جانم برای این تیم تلاش کنم و هر چه در توان دارم برای قهرمانی به کار بگیرم.
بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا مصادف است با اولین سالگرد تولد دخترم، بنابراین پیروزی در این مسابقه برای من بهترین هدیه خواهد بود.”

لئون در ادامه گفت: “کاملا دوستانه راهم را از زنیت جدا کردم، اما این جدایی دلیلی بر عدم همکاری ما در سال‌های آینده نخواهد بود.
با احترام به هواداران زنیت و ممنون از اینکه طی این سال‌ها از من حمایت کردید. پرچم‌ها بالا! “

لئون اخیرا با انتشار تصویری از خود که در آن پیراهن شیاطین سرخ را بر تن داشت، خبر پیوستنش به تیم پروجا را تأیید کرده بود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد