آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ اخبار تیم های لژونرهای ایرانی

به گزارش آریاورزش“، تیم های اروپایی که بازیکن ایرانی دارند هفته موفقی را پشت سرگذاشتند و توانستند بر حریفان خود غلبه کنند.

***پیروزی ورونا در شب درخشش معنوی‌نژاد

در دیدارهای برگزارشده برای کسب عناوین پنجم تا هشتم لیگ والیبال ایتالیا دو بازی انجام شد که در مهم‌ترین آنها تیم ورونا موفق شد در حضور ثابت محمد جواد معنوی‌نژاد با نتیجه سه بر یک برابر میزبانش تیم والنتینا به پیروزی برسد. شاگردان گربیچ ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۵ – ۲۳، ۱۸ – ۲۵، ۱۸ – ۲۵ و ۱۹ – ۲۵ به سود خود تمام کردند تا کار راحتی در دیدار برگشت و در برابر تماشاگرانش داشته باشد. معنوی‌نژاد که در ترکیب اصلی ورونا حضور داشت موفق شد ۱۲ امتیاز برای ورونا کسب کند تا چهارمین بازیکن امتیازآور تیمش باشد. در دیگر دیدار این مرحله نیز تیم لاتینا میزبان تیم میلانو است. همچنین دیروز (جمعه) دیدارهای مرحله نیمه نهایی انجام شد که تیم پروجا صدرنشین دور گروهی توانست با نتیجه سه بر یک تیم ترنتینو را شکست دهد تا یک گام دیگر به حضور در فینال سری A نزدیک شود. تیم لوبه هم موفق شد با حساب سه بر دو تیم مودنا را از پیش رو بردارد.

معنوی‌نژاد
*** پیروزی سخت یاران عبادی‌پور برابر تیم ته جدولی

در بازی دیگر لژونرهای ایرانی، تیم والیبال اسکرا بلچاتوف در هفته بیست‌ و‌ هشتم رقابت‌های لیگ برتر لهستان (پلاس‌لیگا) در غیاب ستارگانش مقابل تیم ته جدولی اسپولم به پیروزی رسید. یاران عبادی‌پور در این مسابقه توانستند با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دهند. این در حالی است که میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده ملی‌پوش و ایرانی تیم اسکرا در این مسابقه یک امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد