آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ چند خبر از نقل و انتقالات در والیبال ایران و جهان

به گزارش آریاورزش“، نقل و انتقالات ستارگان در والیبال اروپا آغاز شد که در مهمترین آنها لئون کوبایی به طور رسمی از زنیت کازان روسیه جدا شد. شایعه ها در مورد او این بود که شاید مقصد بعدی وی لهستان باشد. اما امروز صفحه رسمی پروجیا با انتشار عکسی از لئون به این شایعات پایان داد و از رسمی شدن پیوستن او به این باشگاه خبر داد.

در دیگر انتقال مهم دیگر اروپا، برونو رزنده پاسور ملی پوش برزیل شاید از مودنای ایتالیا جدا شود که در این صورت استویچف مربی بلغاری مدونا الکساندر آمریکایی را جایگزین وی خواهد کرد.

میلاد عبادی پور قدرتی زن تیم ملی والیبال ایران که فصل موفقی را در تیم اسکرا بلچاتوف لهستان گذراند با تمدید قراردادش به مدت دو فصل دیگر در این تیم ماندگار شد.

سر انجام ستاره جنجالی و قدرتی زن تیم ملی فرانسه انگاپت نیز از لیگ ایتالیا رفت تا در تیم زنیت کازان روسیه سکنی گزیند.

مودنا ایتالیا – لوبه ایتالیا ( لیگ قهرمانان والیبال اروپا )

در این بین هنوز تکلیف ملی پوش ایرانی معنوی نژاد هنوز مشخص نیست و بقیه نیز فعلا مشتری خاصی ندارند و از همه بدتر اینکه هنوز تکلیف باشگاه های ما نیز روشن نشده تا سهمی هر چند نا چیز در نقل و انتقالات والیبال حرفه ای داشته باشند!

رضا تندروان با مسئولان باشگاه العربی قطر به توافق رسید و برای یک سال و دو ماه مسئولیت تیم والیبال این باشگاه را بر عهده گرفت. تندروان با ابراز رضایت از پذیرش این مسئولیت گفت: نخستین تجربه مربیگری من در خارج از ایران است و خیلی خوشحالم که هدایت تیم والیبال العربی قطر را برعهده گرفتم. وی با بیان اینکه تیم العربی دو دیدار باقی مانده در لیگ قطر دارد، گفت: جام قطر و جام امیر قطر دو رویداد مهم پیش روی تیم العربی است که قهرمان کاپ امیر سهمیه رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را به دست می‌آورد.

ستاره صربستانی اسکرا با این تیم خداحافظی می‌کند. «سرچکو لیسیناچ» سرعتی زن اسکرا بلخاتوف در فصل جدید، کنار شاگردان جوان لورنزتی در ترنتینو ایتالیا خواهد بود!

تصاویر دیدار اسکرا بلهاتوف لهستان و مودنا ایتالیا

خبرهای تکمیلی در این باره به زودی به اطلاع شما والیبال دوستان خواهد رسید…

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد