آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝 شعبانیان ۱۷ بازیکن را به اردوی چهاردهم فراخواند

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر زیر ۱۷ سال آسیا از ۳۰ اردیبهشت ماه تا ششم خردادماه سال جاری با حضور ۱۳ تیم به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود. سیزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان که از پنجم فروردین ماه در کمپ تیم‌های ملی بانوان آغاز شده بود، عصر روز شنبه ۱۱ فروردین ماه به پایان رسید. چهاردهمین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم از روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه آغاز می شود و میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی نوجوانان ۱۷ بازیکن را به اردوی جدید دعوت کرده است که تا ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد.

الهه پورصالح، صدف صالحی، آیدا منصوربخت، ریحانه کریمی، مبینا بستانی، حنا سعیدایی، ستایش جبلی، طناز غریبی، نگار حسین نژاد، نگار سلحشوری، زینب مدنی، کیمیا کیانی، محدثه محمدبیگی، زهرامغانی، نگار سلمانی، مهسا قادری و زهرا رضائی ۱۷ بازیکن دعوت شده به این اردو هستند. میترا شعبانیان به عنوان سرمربی، فاطمه رشیدی و صفورا گل افشان (مربیان)، راضیه دوستی (آنالیزور)، زهرا گلهر (مربی بدنساز) و نازنین فتح‌اله‌پور به عنوان سرپرست، ملی‌پوشان را در این اردوی آماده‌سازی همراهی می‌کنند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد