آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝 تندروان سرمربی جدید العربی قطر

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، رضا تندروان با مسئولان باشگاه العربی قطر به توافق رسید و برای یک سال و دو ماه مسئولیت تیم والیبال این باشگاه را بر عهده گرفت. تندروان با ابراز رضایت از پذیرش این مسئولیت گفت: نخستین تجربه مربیگری من در خارج از ایران است و خیلی خوشحالم که هدایت تیم والیبال العربی قطر را برعهده گرفتم. وی با بیان اینکه تیم العربی دو دیدار باقی مانده در لیگ قطر دارد، گفت: جام قطر و جام امیر قطر دو رویداد مهم پیش روی تیم العربی است که قهرمان کاپ امیر سهمیه رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را به دست می‌آورد.

 

تندروان درباره ترکیب تیم العربی قطر نیز گفت: این تیم بازیکنان قطری و خارجی خوبی دارد. یک بازیکن پشت خط زن از بلاروس و چند بازیکن تیم ملی قطر در اختیار این تیم هستند. وی در پایان گفت: قرارداد من با باشگاه العربی قطر ۱۴ ماهه است، اما در دو جام پیش رو شرایط این همکاری و تیم را بررسی می‌کنم و در صورتی که تاثیر گذار در تیم والیبال العربی باشم، به همکاری خود ادامه خواهم داد. رضا تندروان در سال ۲۰۱۷ مربی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران بود و با سیچلو به عنوان سرمربی در این تیم همکاری می‌کرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد