آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝 نخستین تمرین تیم ملی با حضور اصحاب رسانه

اولین تمرین تیم ملی والیبال در ایتالیا - لیگ جهانی ۲۰۱۷

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، نخستین تمرین تیم ملی والیبال ایران ساعت ۱۷ امروز (سه شنبه) در سالن فدراسیون والیبال برگزار می شود که محور اصلی این جلسه تمرین، برگزاری جلسات توجیهی برای بازیکنان و کادر فنی از سوی ایگور کولاکوویچ است. بر این اساس تمرینات از روز چهارشنبه در دو گروه الف و ب و در دو نوبت صبح و عصر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری می شود که در نوبت صبح گروه ب از ساعت ۹ تا ۱۱ تمرین می کنند و تمرین گروه الف نیز از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار خواهد شد.بر اساس هماهنگی های بعمل آمده حضور اصحاب رسانه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در تمرینات تیم ملی بلامانع است. همچنین ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ساعت ۱۱ با حضور در جمع خبرنگاران به سئوالات آن‌ها پاسخ خواهد داد.

اولین تمرین تیم ملی والیبال در ایتالیا – لیگ جهانی ۲۰۱۷

محمد طاهر وادی، جواد کریمی، فرهاد سال‌افزون، سامان فائزی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، علی شفیعی، رحمان تقی‌زاده، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، سلیم چپرلی، قاسم کارخانه، سعید جواهری توانا، امیر غفور، محمد رضی‌پور، امیرمحمد فلاحت‌خواه، مهدی جلوه، ابوالفضل قلی‌پور، پوریا یلی، محمدرضا حضرت‌پور، بهنام ابراهیمی، امیرحسین توخته، صابر کاظمی، میثم صالحی، مصطفی حیدری، مجتبی یوسفی، کیاوش حیدری، محمود رسولی و اکبر ولایی ۲۹ بازیکن دعوت شده به نخستین اردوی تیم ملی والیبال هستند.

تمرین ۱۰ خرداد تیم ملی والیبال در پسارو

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد