آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 میرحسینی : منتظر نظر فدراسیون برای اعزام به یکی از مسابقات آسیایی هستیم

تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپا تهران (پلی آف)

به گزارش آریاورزش و به نقل از تسنیم، عباسعلی میرحسینی در مورد نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: تیم ما در نیم فصل نخست لیگ برتر، نتایج خوبی نگرفت و کار برای ما بسیار سخت شد. مردم از ما توقع داشتند و فشار روی ما بالا رفت.

وی ادامه داد: در این شرایط و طبق یک نظرسنجی ۶۳ درصد مردم به کادر فنی تیم رأی اعتماد دادند و ما کار خود ادامه دادیم. تیم خاتم از لحاظ پرداخت از باشگاه‌‌های برتر کشور است و تیم خوش حسابی است. ما نمی‌خواستیم این فرصت و شرایط از دست برود به همین خاطر بعد از چند پیروزی خوب به خودباوری لازم رسیدیم  و اعتماد به نفس و و انگیزه گرفتیم. مردم و مسئولان هم از ما حداکثر حمایت را داشتند.

میرحسینی گفت: ما نتیجه خوبی در این فصل گرفتیم که کار ما را در سال آینده بسیار سخت خواهد کرد. به همین دلیل باید با برنامه و هدف مشخص حرکت کنیم. عنوان و نتیجه‌ای که به دست آوردیم برای مردم اردکان و مسئولان تیم هم غیر قابل تصور بود. این نتایج باید ثبات داشته باشد که مستلزم صرف وقت و هزینه است.

سرمربی خاتم اردکان تصریح کرد: من شنیده‌ام که فینال لیگ برتر امسال، آخرین میدانی بود که بانک سرمایه در آن حضور داشت و این تیم دیگر قصد تیمداری ندارد. به همین خاطر ما منتظر نظر فدراسیون هستیم تا به یکی از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا یا کاپ کنفدراسیون آسیا اعزام شویم و البته پیش از حضور در این مسابقات نیاز به تقویت داریم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد