آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📝پیش درآمدی بر هفته هفدهم،بلاتکلیف ترین هفته مسابقات والیبال

تصاویر مسابقه والیبال پارسه تهران و هاوش گنبد کاووس
به گزارش آریاورزش به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی لیگ برتر مردان کشور روز چهارشنبه ۲۲ دیماه در حالی پیگیری خواهد شد که برگزار شدن و یا نشدن دو مسابقه از شش مسابقه، هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته این هفته باید با شش دیدار؛ در شهرهای تهران (دومسابقه)، اردکان، ارومیه، گنبد و ساری پیگیری شود.
تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵
پارسه تهران – کاله مازندران
داور اول: بهروز جعفری، داور دوم: قادر صادقی و ناظر: عباس جلایر

در نخستین مسابقه این هفته خانه والیبال تهران تیم پارسه میزبان کاله مازندران است. این دیدار به شرطی برگزار می شود که پارسه تهران به تعهدات خود شامل پرداخت بدهی و ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی عمل کرده باشد، با پیوستن فرهاد نفرزاده و ۳ تن دیگر از بازیکنان پارسه به صالحین ورامین و نیز پیوستن حسین آبادی به بانک سرمایه، پارسه در صورتی می تواند رقابت این هفته را برگزار کند که تمامی بازیکنان و کادر جدا شده، به این تیم بازگردند.
تیم پارسه با ۸ برد و ۲۶ امتیاز در رتبه پنجم جدول است و کاله مازندران نیز که روز گذشته با شکست شهرداری تبریز در دیدار معوقه یک پله صعود در جدول داشت، با ۶ برد و ۱۹ امتیاز در جایگاه نهم است. دیدار رفت دو تیم سه بر دو به سود کاله به پایان رسید.
ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶
شهرداری ارومیه – سایپا تهران
داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: میثم پارسه و ناظر: شهباز صدری

 در مهمترین مسابقه این هفته تیم شهرداری ارومیه که با ۱۰ برد و ۳۰ امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارد، میزبان نارنجی پوشان سایپا در سال غدیر ارومیه خواهد بود.
شاگردان مسعود آرمات سرمربی سایپا نیز با ۹ برد و ۲۸ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارند و پیروزی در این مسابقه می تواند آنان را به رتبه سومی برساند.
دیدار رفت دو تیم در تهران سه بر صفر به سود سایپا تمام شد و شهرداری ارومیه در دیدار روز چهارشنبه در اندیشه جبران این نتیجه و تثبیت جایگاه سومی خود است.
 اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
خاتم اردکان – بانک سرمایه
داور اول: ابراهیم فیروزی، داور دوم: مهدی نویدی و ناظر: یونس حسن زاده

 تیم والیبال خاتم اردکان که با ۶ برد و ۲۰ امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ برتر قرار دارد، این هفته میزبان بانک سرمایه است. بانک سرمایه با ۱۴ برد و ۳۸ امتیاز در رتبه دوم جدول است و صعودش به پلی آف نیز قطعی شده است اما رقابت نزدیکی با پیکان برای صدرنشینی دارد.
دیدار رفت دو تیم در تهران سه بر دو به سود میزبان به پایان رسید و خاتم اردکان در میزبانی از تیم بانک سرمایه به دنبال جبران نتیجه دور رفت است.
 تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۷
پیکان تهران – شهرداری تبریز
داور اول: حمید راهجردیان، داور دوم: مرتضی علایی و ناظر: حسین پورکاشیان

 

 در دومین مسابقه خانه والیبال تهران در هفته هفدهم لیگ برتر، تیم های پیکان تهران و شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر می روند. پیکان صدرنشین در این مسابقه به دنبال پانزدهمین پیروزی خود است و شهرداری تبریز که با سه تیم دیگر شش پیروزی در پرونده خود دارد برای حفظ موقعیت خود در جدول مسابقات محکوم به شکست میزبان خواهد بود.
دیدار رفت دو تیم سه بر دو به سود پیکان شد و شاگردان پیمان اکبری سرمربی پیکان در این مسابقه به سه امتیاز کامل نیاز دارند تا تفاوت حداقلی خود (یک امتیاز) با بانک سرمایه را حفظ کند.
 گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
هاوش گنبد – صالحین ورامین
داور اول: اصغر کاظمی، داور دوم: وحید پورکاشیان و ناظر: محمد حسین شفقی

 

 تیم هاوش گنبد که با سه برد و ۱۰ امتیاز در انتهای جدول این رقابت ها قرار دارد، این هفته در سالن المپیک گنبد میزبان صالحین ورامین خواهد بود. دیدار رفت دو تیم سه بر صفر به سود نماینده ورامین به پایان رسید و هاوش گنبد در این دیدار خانگی به دنبال جبران این نتیجه و کسب چهارمین برد خود است، لازم به ذکر است با انصراف تیم هاوش از لیگ برتر برگزاری این دیدار نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
ساری، سالن سیدرسول حسینی، ساعت ۱۶
سازمان عمران شهرداری ساری – شهرداری اراک
داور اول: محمد شاهمیری، داور دوم: داود نافعی و ناظران: خلیل یگانه مجد- احمد بندری

 

 در آخرین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر والیبال تیم سازمان عمران شهرداری ساری میزبان شهرداری اراک است. نماینده ساری با هفت برد و ۲۰ امتیاز در رتبه ششم جدول است و در دیدار رفت نیز سه بر صفر به پیروزی رسیده است.
شهرداری اراک که با پنج برد و ۱۵ امتیاز در رتبه یازدهم جدول است، هفته پیش هاوش را شکست داد و این هفته در اندیشه کسب ششمین برد خود با شکست سازمان عمران شهرداری ساری است که رسیدن به این هدف قطعا کار آسانی نخواهد بود.

 

 

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد