آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 خسرو ابراهیم : هیچ مربی عاقلی تضمین موفقیت با یک تیم را نمی دهد

به گزارش آریاورزش، خسرو ابراهیم در خصوص گزینه‌های جدید سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: من اطلاع زیادی درباره اتفاقات جدیدی که در زمینه انتخاب سرمربی جدید تیم ملی رخ داده ندارم. تنها در خبرها خواندم که با بروتو مذاکراتی انجام شده است.
وی در خصوص کلاکوویچ و وبر که گفته می‌شود این دو هم گزینه‌های فدراسیون والیبال هستند تصریح کرد: من وبر و کلاکوویچ را نمی شناسم و شناختی از این دو ندارم اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که سیاست‌های فدراسیون والیبال مهم‌تر از انتخاب مربی است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال با اشاره به این که جوانگرایی در تیم ملی لازم و ضروری است گفت: ما باید ۴ سالی که در پیش داریم را فدای نتیجه‌گیری در المپیک ۲۰۲۰ کنیم. در المپیک توکیو باید بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای به خدمت بگیریم که در این ۴ سال به تجربه کافی دست پیدا کرده باشند.

ابراهیم درباره این که گفته می‌شود فدراسیون والیبال از استویچف درخواست تضمین نتیجه‌گیری و حضور در جمع ۴ تیم پایانی المپیک کرده است خاطرنشان کرد: هیچ مربی عاقلی تضمین نمی‌دهد که با یک تیم بتواند به موفقیت برسد یا روی سکو برود. زیرا در ورزش حرفه‌ای نمی‌توان نتیجه‌گیری و موفقیت را تضمین کرد.

oq-iran-france-2016-27
منبع ميزان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد