آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙 میرحسینی : بازی سختی در مقابل ارومیه پیش رو داریم

به گزارش آریاورزش،عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: پیکان بازی کم‌اشتباه و بابرنامه‌ای را به نمایش گذاشت و در حالی که روز بد ما بود به راحتی به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: برای اینکه مقابل پیکان بازی کنیم و پیروز شویم باید روز خیلی خوب ما و روز خیلی بد پیکان باشد، در حالی که این در تقابل ما و پیکان، شرایط کاملاً برعکس بود و ما خیلی راحت باختیم. ما معتقدیم که برد و باخت متعلق به همه عوامل تیم است و از کادر فنی تا تک تک بازیکنان در آن دخیل هستند.

میرحسینی تصریح کرد: برنامه‌هایی که برای بازی مقابل پیکان در نظر گرفته بودیم، اجرا نشد. ما می‌دانستیم که اگر سرویس‌های خوبی نزنیم و توپ به راحتی به سعید معروف برسد با مشکل روبه‌رو می‌شویم. ما خوب سرویس نزدیم و دفاع قابل قبولی هم انجام ندادیم. خوشحالم که در روز بد خود به پیکان برخوردیم و از تیم‌‌های هم رده خود شکست نخوردیم.

سرمربی خاتم در مورد بازی عصر یکشنبه تیمش مقابل شهرداری ارومیه گفت: بازی سختی پیش رو داریم، چون شهرداری ارومیه خودش را پیدا کرده و به تیمی که همه انتظار دارند، تبدیل شده است. در دور برگشت، تیم‌ها کم اشتباه‌تر شده‌اند و حاشیه امنیت کمتری دارند. حالا هر تیمی که اشتباه کمتری داشته باشد و قدر پوئن‌های حساس را بداند، می‌تواند برنده شود.

میرحسینی در خاتمه تصریح کرد: ما ثابت کردیم توانایی بازی خوب را داریم. امیدوارم بازیکنانم روحیه خود را به دست بیاورند و با آمادگی کامل به مصاف شهرداری ارومیه برویم. شکست دادن شهرداری ارومیه محال نیست و می توانیم به این هدف برسیم.

 تصاویر دیدار خاتم اردکان و سایپای تهران

 

منبع تسنیم

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد