آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃دعوت از ۱۶ بازیکن نوجوان به اردوی تیم ملی والیبال بانوان

آخرین تمرین تیم ملی بانوان با حضور اصحاب رسانه

به گزارش آریا ورزش به نقل از روابط عمومی فدارسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر زیر ۱۸ سال آسیا ۱۴ تا ۲۲ اسفندماه سال ۹۵ در شهر «چونگ کینگ» کشور چین برگزار می شود.
نخستین اردوی آماده سازی این تیم از ششم دی ماه آغاز و به مدت ۱۲ روز پیگیری شد و مرحله دوم اردو از فردا (سه شنبه) آغاز می شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ۱۶ بازیکن را برای حضور در این اردو دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:

زهرا زهدی، زهرا صالحی، زهرا کریمی، زهرا فیض اله پور، بیتا اعلائی، زهرا خان محمدی، بهار بهرامی نیا، مهرنوش سالاری، سپیده مقصودی، فاطمه عنایت، غزاله اله یاری، مریم حبیبی، آیتک سلامت، بهار سلیمی زاده، منا آشفته و شیوا افشاریان.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، نازنین فتح اله پور و مهسا آراسته (مربیان)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و نازلی علیایی باویل به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران را در این اردو همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در ادامه تمرینات آماده سازی خود، راهی اردوی برون مرزی اسلوونی خواهد شد.

نشست خبری مایدا چیچیچ 
نشست خبری مایدا چیچیچ

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد