آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 مایدا شاگردانش را به خط کرد / آغاز تمرینات بانوان برای حضور در انتخابی قهرمانی جهان

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال٬ تیم ملی والیبال بانوان ایران تمرینات خود را برای حضور در رقابت های انتخابی جهان در منطقه آسیای مرکزی آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال زنان انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می شود که در مرحله نخست، رقابت ها در پنج گروه پیگیری می شود و تیم های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می روند.
در مرحله نخست و در گروه آسیای مرکزی چهار تیم هند، مالدیو، ایران و بنگلادش از ۲۶ آذرماه در کشور هند به مصاف یکدیگر می روند تا قهرمان این رقابت ها به مرحله دوم رقابت های انتخابی آسیا صعود کند.
تمرینات تیم ملی والیبال بانوان ایران نیز برای حضور شایسته در این رقابت ها از امروز (شنبه) با حضور ۱۵ بازیکن آغاز شده است و تا اعزام به رقابت های انتخابی هند ادامه خواهد داشت.

acv-woman-sarmaye-kore-18
شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، مهسا صابری، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مه تا یحیاپور، نیلوفر ابراهیمی، نگین شیرتری و مهسا کدخدا ۱۵ بازیکن شرکت کننده در این اردو هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی و زهرا واحدی (مربیان)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و نازلی علیایی باویل به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این اردو همراهی می کنند.

iran-thailand-avc-cup-woman-201666
هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان جهان از ۸ تا ۲۹ مهرماه سال ۱۳۹۷ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی ژاپن برگزار می شود و تا کنون حضور سه تیم برزیل (قهرمان سال ۲۰۱۵ آمریکای جنوبی)، آمریکا (قهرمان دوره گذشته این رقابت ها) و ژاپن (میزبان سال ۲۰۱۸) در این رقابت ها مسجل شده است.
روسیه با ۱۳ مدال شامل هفت طلا، دو نقره و چهار برنز پرافتخارترین کشور این رقابت ها است و ژاپن (سه طلا، سه نقره و یک برنز ) و کوبا (سه طلا و یک نقره) در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

iran-thailand-avc-cup-woman-201667

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد