آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙میرحسینی: زورمان به بانک سرمایه نرسید

تصاویر دیدار بانک سرمایه و خاتم اردکان-هفته ششم

به گزارش آریا ورزش  و به نقل از تسنیم، عباسعلی میرحسینی در مورد شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته ششم لیگ برتر والیبال اظهار داشت، بازی بسیار خوبی شد و من مطمئن هستم که تماشاگران هم از دیدن این بازی لذت برده‌اند.

وی افزود: متاسفانه در بازی قبلی به خاطر اتفاقات غیرمنتظره شکست سختی مقابل کاله داشتیم که در این بازی نیز تاثیرگذار بود و نتوانستیم شروع خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: ما بازیکنان توانمندی داریم که باید تحمل شکست را هم داشته باشند. ما با تیمی بازی کردیم که واقعاً تکمیل است، ذخیره‌های خوبی دارد و بهترین بازیکنان جهان در آن بازی می‌کنند، با این حال بازیکنان ما فوق‌العاده کار کردند. خوشحالم که هرچه در توان داشتند در زمین پیدا کردند ولی باید اعتراف کنم که شروع شتاب‌زده‌ای در ابتدای بازی داشتیم.

میرحسینی در پایان گفت: ما در ست پنجم از همه بازیکنان خود استفاده کردیم تا در این بازی به برخی بازیکنان فشار زیادی وارد نشود و برای دیدار حساس مقابل پارسه آماده باشند. ولی زورمان به تیم بانک سرمایه نرسید.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد