آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 استقبال سرد از والیبال بانوان

گزارش تصویری AVC کاپ بانوان، مسابقه بانوان ایران و ژاپن

به گزارش آریاورزش وبه نقل از ورزش سه، با وجود این که والیبال بانوان سال خوبی را پشت سر گذاشت؛ اما مسئولان فدراسیون برای برگزاری لیگ امسال، چالش های زیادی پیش رو دارند و حامیان مالی، استقبال سردی از این رقابت ها کرده اند. این لیگ که معمولا همراه آقایان آغاز می شد، امسال قطعا پس از شروع لیگ مردان شروع خواهد شد؛ اما تعداد تیم های آن و زمان برگزاری اش شاید با مشکلاتی بی سابقه رو به رو شود.

مسئولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اواخر آبان ماه امسال را زمان آغاز رقابت های لیگ برتر بانوان اعلام کرده است. با توجه به این شرایط باید از هم اکنون تیم ها به دنبال جذب بازیکن و آغاز تمرینات باشند؛ در صورتی که این طور نیست.

avc-women-iran-japan-2016-4

البته مسئولان تیم دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در فدراسیون از سازمان لیگ، برگه قرارداد تحویل گرفته اند؛ اما تاکنون هیچ قراردادی رسماً به امضای افراد نرسیده است. بانک سرمایه هم جزو تیم هایی است که زمزمه حضورش به گوش می رسد؛ اما هنوز قرارداد امضا شده ای به سازمان لیگ نرفته است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد