آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

اظهارات سرمربی و کاپیتان لهستان پس از غلبه بر استرالیا

به گزارش آریاورزش، استفان آنتیگا سرمربی تیم ملی والیبال لهستان که در این دیدار از بازیکنان ذخیره‌اش برای برتری بر استرالیا بهره برده بود، در نشست خبری بعد از مسابقه گفت: «نتیجه این مسابقه برای ما آنقدری که برای چین،استرالیا و کانادا مهم بود، مهم نبود.فقط می‌خواستم که بازیکنانم را برای بازی کردن در المپیک آماده کنم. بسیار خوشحالم که تمام ۱۴ بازیکنم می‌توانند با صحت و سلامت کامل در لیگ جهانی بازی کنند. لهستان بازیکنان بسیار قدرتمندی دارد و شاید بعضی از بازیکنان این روزها نیمکت باشند ولی تقریبا اکثر بازیکنان این تیم میدان‌های بسیار بزرگی را تجربه کرده‌اند.»oq-iran-poland-2016- 4

میهائو کوبیاک ستاره و کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان نیز در پایان این مسابقه گفت: «بچه‌هایی که امروز توی زمین بازی کردند عالی بودند و فوق‌العاده بازی کردند. می‌خواستیم که در بازی آخرمان برنده از زمین بیرون بیایم. کارمان را به درستی انجام دادیم و این بازی سخت را ۳-۰ برنده شدیم به همین سبب بسیار خوشحالم.»

تصاویر دوستانه ایران و لهستان-۵خرداد۹۵

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد