به‌ گزارش آریاورزش و به نقل از ‌ایسنا، در ادامه نوزدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۷ که با حضور ۱۶ تیم برتر قاره کهن در اندونزی برگزار می‌شود، تیم‌ ‌ملی زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در دومین دیدار خود از گروه F در مرحله دوم رقابت‌ها با نتیجه‌ سه بر یک تیم قدرتمند استرالیا را از پیش رو بردارد.

شاگردان خوان سیچلو در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازات ۲۵ – ۱۱ ، ۲۵ – ۱۸ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند و تنها در ست سوم ۲۵ – ۲۲ نتیجه‌ را به استرالیا واگذار کردند.

در آغاز روز دوم مرحله دوم و از گروه F تیم‌های چین تایپه و چین به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان لوزانو در عین ناباوری با نتیجه‌ سه بر یک مغلوب چین تایپه شدند.

ست‌های این بازی با نتایج ۲۲ – ۲۵، ۲۵ – ۱۹، ۲۵ – ۲۷ و ۲۰ – ۲۵ به سود چین تایپه پایان یافت.

در ادامه دیدارهای دور دوم از ساعت ۱۴ قزاقستان به مصاف کره جنوبی می‌رود و از ساعت ۱۶:۳۰ اندونزی رو در روی ژاپن قرار می‌گیرد.

همچنین برای کسب عناوین نهم تا شانزدهم و از گروه G قطر سه بر یک ویتنام را شکست داد.

ست‌های این بازی با نتایج ۲۵ – ۲۲، ۲۵ – ۱۵ ، ۱۹ – ۲۵ و ۲۷ بر ۲۵ به سود قطر به پایان رسید.

از گروه H پاکستان با هدایت مربی ایرانی خود حمید موحدی نتوانست برابر تایلند کاری از پیش ببرد و در سه ست پیاپی نتیجه‌ را به حریف واگذار کرد.

ست‌های این بازی با نتایج ۲۵ – ۱۸، ۲۶ – ۲۴ و ۲۵ بر ۲۳ به سود تایلند به پایان رسید.

در ادامه دیدارها برای کسب عناوین نهم تا شانزدهم از ساعت ۱۴ عربستان به مصاف سریلانکا می‌رود و از ساعت ۱۶:۳۰ عراق رو در روی هنگ کنگ قرار می‌گیرد.

قهرمانی مردان آسیا۲۰۱۷/ایران-پاکستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید