به گزارش آریاورزش و به نقل از خبرگزاری میزان ناصر شهنازی، در خصوص این که گفته می‌شود در فصل آینده لیگ برتر والیبال هدایت یک تیم کاشانی را بر عهده خواهد گرفت، اظهار داشت: خودم هم این شایعه را شنیده‌ام اما تا الان هیچ کس برای سرمربیگری تیم کاشان با من صحبت نکرده و این خبر شایعه است.

وی ادامه داد: اگر مذاکره‌ای بود حتما آن را می‌گفتم. هر ساله قبل از آغاز لیگ درباره سرمربیگری من در یکی از تیم‌های لیگ برتری خبرهای زیادی منتشر می شود اما در نهایت اتفاقات دیگری رخ می‌دهد. این اتفاقات هم تنها در ایران رخ می‌دهد. با این حال مردم برخی شهرها دوست دارند سرمربیگری‌ تیم‌شان را بر عهده بگیرم اما دقیقه ۹۰ وضعیت جور دیگری می‌شود. مردم ارومیه که شهر خودم است خیلی به من لطف دارند و دوست دارند من سرمربی تیم‌شان شوم اما این اتفاق رخ نمی دهد. این مسائل در والیبال ایران رواج پیدا کرده است.

مربی اسبق تیم ملی والیبال در مورد جذب بازیکنان طراز اول توسط تیم بانک سرمایه گفت: هر تیمی حق دارد هزینه کند و ما نمی‌توانیم نسبت به این مسئله معترض باشیم چون پول دارند و دوست دارند بهترین بازیکنان را جذب کنند اما با این رویه بسیاری از تیم‌های ضعیف‌تر دچار مشکل شوند. لیگ والیبال ما قانونمند نیست و خیلی از تیم‌های ضعیف‌تر کناره‌گیری می‌کنند چون هزینه‌های تیمداری هر روز بالاتر می‌رود. برای لیگی که ۴ ماه طول می‌کشد نباید این همه هزینه شود. با این وضعیت آینده روشنی برای والیبال ایران نمی‌بینم. ضمن اینکه صعود و سقوط تیم‌های باید قانونمند شود تا امتیاز تیم‌ها ارزشمند شود.

شهنازی افزود: باید یک گروه کارشناسی تشکیل شود تا برای لیگ قوانین مشخصی را تدوین کند. تا زمانی که لیگ قانونمند نشود نمی‌توان امیدی به حل این مشکلات باشد. ما نباید حتما با ۱۲ تیم لیگ را برگزار کنیم.

وی در مورد وضعیت تیم ملی والیبال تصریح کرد: تیم ملی والیبال عملکرد خوبی در لیگ جهانی نداشت و حتی نوع بازی این تیم هم دلچسب نبود. تیم ایران در این مسابقات سیستم خاصی نداشت و نقاط ضعف ما کاملا مشهود بود اما امیدوارم کولاکوویچ بتواند نقاط ضعف ما را رفع کند تا به تیم ایده‌آلی که در گذشته بودیم نزدیک شویم. مسابقات انتخابی قهرمانی جهان اهمیت زیادی دارد و باید با تمام قوا در آن شرکت کنیم.

مربی اسبق تیم ملی والیبال با اشاره به این که پس از مسابقات انتخابی قهرمانی جهان می‌توان درباره عملکرد کولاکوویچ نظر داد، خاطرنشان کرد: ما باید پیشرفت کنیم تا همچنان جزو تیم‌های برتر دنیا باقی بمانیم. برای ماندن در این سطح باید تلاش بیشتری داشته باشیم و تنها می توانیم امیدوار باشم که این اتفاق رخ دهد. بازیکنان والیبال ایران حرفه ای شده‌اند اما اگر یک بازیکن به کار مربی ایمان داشته باشد به خودش اجازه نمی‌دهد در کار مربی دخالت کند. اگر اتفاق دیگری رخ دهد و مربی تیم ملی دارای ضعف باشد حتی کوچکترین بازیکن هم در کارش دخالت می‌کند.

تمرین تیم‌ ملی ایران در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور اصحاب رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید