به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال مجتبی میرزاجانپور اظهار داشت: بعد از استراحتی که در پایان مسابقات لیگ جهانی داشتیم، تمرینات را مجددا برای شرکت در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان آغاز کردیم و خوشبختانه به آمادگی نسبتا خوبی هم رسیده ایم که باید این آمادگی را تا زمان برگزاری رقابت ها به بالاترین سطح برسانیم.
وی درباره شرایط آمادگی خودش پس از مصدومیتی که در لیگ جهانی پیدا کرده بود، گفت: خوشبختانه چشمم به طور کامل درمان شده است اما از مصدومیت جزئی از مچ پای چپم دارم که از لیگ برتر دچار آن شده بودم و این روزها کمی درد می کند اما موضوع مهمی نیست و با انگیزه بالا به تمریناتم ادامه می دهم.
میرزاجانپور درباره انگیزه بازیکنان برای رویارویی با تیم های آسیایی در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: هر مسابقه و تورنمنتی پستی و بلندی خود را دارد و بازیکنان تیم ملی همیشه برای همه بازی ها انگیزه دارند. این انگیزه در تمرینات هم به خوبی دیده می شود. هر وقت بتوانیم عملکرد تیمی خود را ارائه بدهیم، مقابل هر تیمی برنده می شویم. حریفان آسیایی که در رقابت های انتخابی جهان داریم هم برای ما کاملا قابل احترام هستند و خود را از پیش برنده نمی دانیم.
وی افزود: امیدوارم تماشاگران اردبیلی هم از تیم ما حمایت کنند تا کارمان برای پیروزی بر حریفان ساده تر شود.
دریافت کننده تیم ملی ایران درباره حضور رائول لوزانو در راس کادر فنی تیم ملی چین گفت: ما به این موضوع فکر نمی کنیم و فقط روی عملکرد تیم خودمان تمرکز کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید