به گزارش آریاورزش و به نقل از خبرگزاری فارس، میلاد عبادیپور درمورد شرایط تیم ملی در آستانه رقابت‌های انتخابی جهان اظهار داشت: ما نشان دادیم که وقتی سنگ‌تمام می‌گذاریم و تماشاگران از ما حمایت می‌کنند بازی خوبی انجام می‌دهیم. در بازی‌های لیگ جهانی در تهران اگر تماشاگران نبودند شاید نتایج برخی بازی ها برعکس می‌شد، اما خدا را شکر همه حمایت کردند و ملی‌پوشان هم سنگ تمام گذاشتند. در اردبیل هم امیدوارم شرایط کاملاً به سود ما باشد و بتوانیم سهمیه جهانی را با اقتدار بگیریم.

وی ادامه داد: بعد از لیگ جهانی کولاکوویچ نقاط ضعف و قوت تیم را اعلام کرد، اما وقتی تیم ملی در چند تورنمنت متوالی حضور پیدا می‌کند کمی کار سخت می‌شود. درست است که ما نتایج خوبی کسب نکرده‌ایم، اما به هر حال هرچه که بود تمام شده است و باید به آینده فکر کنیم. تمام بازیکنان نقاط ضعف و قوت خود را می‌دانند و شک ندارم در مسابقات پیش‌رو دستورات کادر فنی به خوبی اجرا خواهد شد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد رویارویی دوباره با لوزانو تصریح کرد: چینی‌ها شرایط فیزیکی خیلی خوبی دارند و کار کردن یک مربی با تجربه مانند لوزانو هم به آنها کمک می‌کند تا شرایط بسیار خوبی داشته باشند. حضور لوزانو در تیم چین کار ما را هم سخت می‌کند، چراکه او شناخت کافی از ما دارد. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که سهمیه را با قدرت کسب کنیم.

تمرین تیم‌ ملی ایران در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور اصحاب رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید