به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، خوان سیچلو، سرمربی تیم ملی امید والیبال ایران پس از بازی دوستانه تیم ملی زیر ۲۳ سال مقابل چین و پیروزی ۳ بر صفر، اظهار داشت: شرایط آب و هوایی و نور سالن مسابقه ایده‌آل نبود. البته به اعتقاد من این عوامل بیشتر از تیم ایران، تیم چین را تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: دربرخی فاکتورها خوب کار کردیم. از اجرای برخی مهارت‌ها توسط بازیکنانم خوشحال هستم و امیدوارم بتوانیم این مهارت‌ها را در بازی رسمی هم پیاده کنیم.در حال حاضر تمام تمرکز ما معطوف به بازی با عراق است و این برای ما مهم است که بتوانیم برنده آن مسابقه باشیم.

خوان مانویل سیچلو

وی افزود: هدف ما از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا کسب تجربه است و اینکه نشان دهیم که این بازیکنان می‌توانند جانشینان خوبی برای تیم ملی والیبال بزرگسالان باشند.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران در ادامه خبر از منتفی شدن دیدار دوستانه با اندونزی داد و گفت: فرصت کافی برای برگزاری یک دیدار دوستانه دیگر نداریم. در این دو روز باقیمانده تا آغاز مسابقات تمرینات خود را برگزار خواهیم کرد و در انتظار بهترین عملکرد از بازیکنان خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید