به گزارش آریاورزش و به نقل از فارس، فرهاد نظری‌افشار در گفت‌وگویی، در مورد شرایط تیم ملی در آستانه رقابت‌های انتخابی جهان اظهار داشت: لیگ جهانی و نتایجی که آنجا کسب کردیم تجربه خوبی برای بازیکنان و کادر فنی بود در ادامه کار بیشتر تلاش کنیم. نتایج لیگ جهانی باعث شد تا متوجه شویم که چقدر والیبال برای مردم ایران اهمیت دارد و همین باعث شد تا به حساسیت مسئولیتی که داریم، پی ببریم.

وی ادامه داد: به نظرم انتظارات بالایی که هم‌اکنون از والیبال وجود دارد را خود بازیکنان در ذهن مردم ایجاد کرده‌اند و باید از شخصیت ایرانیان در عرصه بین‌المللی دفاع کنیم. امیدوارم مردم هم با حمایت‌هایشان هر چند کم هم باشد به تیم ملی کمک کنند تا بتوانیم پاسخگوی انتظارات باشیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد میزبانی اردبیل برای رقابت‌های انتخابی جهان، خاطرنشان کرد: تماشاگران ایرانی در هر شهری که باشند همگی برای سربلندی ایران به ورزشگاه می‌آیند. در مسابقات امیدهای آسیا من خودم انتظار چنین استقبالی از مردم اردبیل نداشتم، اما همه دیدند که میزبانی باشکوه اردبیل چقدر به تیم امید کمک کرد. در رقابت‌های انتخابی جهان هم امیدوارم مردم این شهر با حمایت‌هایشان به ما کمک کنند تا با کسب پیروزی در تمام بازی‌ها به عنوان تیم نخست به مسابقات جهانی صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید