به گزارش آریاورزش و به نقل از ایرنا ، «غلامرضا مومنی مقدم» درباره اردوی برون مزری این تیم در کشورهای روسیه و تونس افزود: با مساعدت فدراسیون والیبال تیم نوجوانان در تورنمنت چهار جانبه روسیه شرکت کرد و در آنجا سه مسابقه با تیم های روسیه، جمهوری چک و لهستان برگزار کرد و عنوان نایب قهرمانی را نیز به دست آورد.
وی با یادآوری اینکه تیم نوجوانان ایران دو پیروزی برابر روسیه و لهستان در این تورنمنت به دست آورد، گفت: ملی پوشان ایران مقابل جمهوری چک قهرمان اروپا نیز با اختلاف ناچیز مغلوب شدند و در مجموع این سه مسابقه تجربه بسیار خوبی برای تیم ملی والیبال نوجوانان بود.
مربی تیم ملی والیبال نوجوانان تصریح کرد: در ادامه اردوی برون مرزی به کشور تونس آمدیم و در اینجا نیز پنج دیدار تدارکاتی با تیم های نوجوانان و جوانان تونس برگزار خواهیم کرد که در دو دیدار اول و دوم مقابل نوجوانان و جوانان تونس به پیروزی رسیدیم.
وی اولویت نخست تیم نوجوانان ایران را شناسائی نقاط ضعف و قوت بازیکنان در اردوی برون مرزی دانست و گفت: هدف اصلی تیم ایران همانند همه تیم های جهان در دیدارهای تدارکاتی شناسائی نقاط ضعف و قوت است و به همین دلیل در مسابقات دوستانه از ترکیب های مختلف استفاده می کنیم تا برای رقابت های جهانی بحرین به ترکیب نهایی برسیم.

تصاویر مسابقه والیبال نوجوانان ایران و نوجوانان چین در قهرمانی آسیا 2017

مومنی مقدم با بیان اینکه بعد از تونس به ترکیه می رویم و در آنجام نیز چند مسابقه خواهیم داشت، یادآور شد: خوشبختانه با اضافه شدن «پوریا یلی» و «امیرحسین اسفندیار» وضعیت تیم بهتر شده و البته این دو نفر امسال به دلیل حضور در مسابقات مختلف، کمی خسته و آسیب دیده هستند و به همین دلیل از این دو بازیکن زیاد در مسابقات استفاده نمی کنیم و تنها برای هماهنگی با دیگر بازیکنان وارد زمین خواهند شد.
وی گفت: بعد از اردوی برون مرزی به مدت دو هفته در تهران تمرین خواهیم داشت تا نقاط ضعف و مشکلات هماهنگی تیمی را برطرف کنیم و انشاالله با آمادگی کامل در رقابت های جهانی بحرین شرکت کنیم. تلاش می کنیم در مسابقات جهانی نماینده خوبی برای ایران باشیم. بازیکنان و کادر فنی نیز انگیزه بسیار زیادی برای حضور شایسته در رقابت های جهانی دارند و به کسب نتیجه مناسب امیدوارند.
تیم ملی والیبال نوجوانان شب گذشته در دومین مسابقه تدارکاتی خود در تونس موفق به شکست سه بر یک نوجوانان این کشور شد.
پانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه هست.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید