به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی نوجوانان برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان در تورنمنت چهار جانبه روسیه شرکت کرد و موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.
قطر پاسور تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: شرایط خیلی خوبی در تورنمنت روسیه پشت سر گذاشتیم و با دو برد و یک شکست عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردیم.
پوریا یلی درباره نتایج تیم ملی نوجوانان در این تورنمنت گفت: ملی پوشان نوجوان در دو بازی برابر روسیه و لهستان به پیروزی رسیدند و برابر جمهوری چک قهرمان اروپا مغلوب شدند. روسیه را در حالی سه بر یک شکست دادیم که قهرمان این تورنمنت شد. بازی با جمهوری چک نیز بسیار نزدیک انجام شد و می توانستیم برنده باشیم.
بازیکن تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: امروز راهی تونس می‌شویم تا در یک تورنمنت دیگر بازی کنیم و در مرحله پایانی اردوی برون مرزی به ترکیه می رویم.
وی درباره شرایط خودش و امیر حسین اسفندیار گفت: در بهترین زمان و شرایط ممکن به تیم ملی نوجوانان اضافه شدیم. فرصت کمی تا مسابقات داریم اما در تورنمنت های روسیه و ترکیه و بازی‌های تدارکاتی ترکیه به هماهنگی لازم با دیگر ملی‌پوشان دست خواهیم یافت.
بلی در پایان گفت: ۲۷ مرداد نخستین بازی ایران در قهرمانی جهان است و باید برای خوش رنگ‌ترین مدال تلاش کنیم.

امروز دوشنبه اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در روسیه به پایان می‌رسد و ملی‌پوشان راهی تونس می‌شوند تا از روز سه‌شنبه ۲۷ تیرماه با تیم‌های مصر، ایتالیا و تونس بازی تدارکاتی و دوستانه داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید