به گزارش “آریاورزش” و به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از پیوستن محمد جواد معنوی نژاد به تیم ورونا و زمزمه‌های لژیونر شدن میلاد عبادی پور و سیدمحمد موسوی، حالا اخباری شنیده می‌شود مبنی بر اینکه دریافت کنندهتیم ملی والیبال هم یک پیشنهاد خارجی دریافت کرده است. شنیده‌ها حاکی از این است که یک تیم والیبال برزیلی به دنبال جذب مجتبی میرزاجانپور، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران است. البته هنوز پیشنهاد رسمی از سوی این باشگاه به این بازیکن نرسیده است. مجتبی میرزاجانپور فصل پیشین لیگ برتر والیبال را در تیم شهرداری ارومیه سپری کرد و در هفته‌های اول و سوم لیگ جهانی تیم ملی والیبال را همراهی کرد. دریافت کننده بلند بالای تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه چشم تیم ملی ایرانرا همراهی نکرد.

میرزاجانپور چندی پیش هم پیامی دوپهلو برای تقدیر از هواداران ارومیه بجای گذاشت که هنوز مشخص نیست این پیام در خصوص پیشنهاد جدیدش باشد یا خیر. متن این پیام به شرح زیر است:

“سلام. مرسی از لطفتون که به من داشتین. من تمام هواداران رو دوست دارم. برای تیم جدیدشون ارزوی موفقیت می کنم.  🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾❤️❤️❤️ یاشاسین ارومیه
تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید