به گزارش آریاورزش و به نقل از ایسنا، زینب گیوه ملی‌پوش والیبال بانوان درباره شرایط تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان پیش از مسابقات قهرمانی آسیا که مردادماه در فیلیپین برگزار می‌شود، بیان‌ کرد: تمرینات فشرده و سختی را سپری می‌کنیم و در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. امیدوار هستم که با شکست چین تایپه بتوانیم در بین هشت تیم برتر قرار بگیریم.

او در ادامه افزود: شکست چین تایپه دور از دسترس نیست. فقط این که این تیم از تجربه و سرعت بالایی برخوردار است و این کار را برای ما سخت می‌کند.

گیوه در ادامه‌ با اشاره به اردوی مشترک تیم‌ ‌ملی با ویتنام، بیان‌ کرد: تورنمنتی که قرار است در ویتنام برگزار شود، به شناخت بیش‌تر مربیان نسبت به بازیکنان کمک خواهد کرد و می‌تواند تاثیرگذار باشد.

 

این ملی‌پوش والیبال بانوان در ادامه‌ درباره جوانگرایی در تیم‌ ‌ملی، بیان‌ کرد: جوانگرایی نیازِ یک تیم است، اما باید بازیکنان جوان و خوب نیز حضور داشته باشند که جایگزین شوند، اما در حال‌ حاضر بازیکنانی که ‌اضافه شده‌اند تقریبا همسن و سال بازیکنان فعلی هستند و از تیم‌ ‌ملی امید نیز به جز تهمینه درگزنی که آینده بسیار خوبی دارد، بازیکنان زیادی ‌اضافه نشده است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه جایگزینی مناسب برای بازیکنان بزرگسال وجود ندارد و باید بر روی تیم‌های پایه بسیار زمان گذاشت و سرمایه‌گذاری کرد تا نتیجه‌ مناسب به دست آید.

زینب گیوه درباره نبود فرنوش شیخی در تیم نیز بیان‌ کرد: شیخی از بازیکنان خوب تیم ملی است  که متاسفانه با توجه به شرایط اش نتوانست در اردو حضور داشته باشند. ابراهیمی نیز از کادرفنی سال گذشته، امسال در کنار تیم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید