به گزارش آریاورزش و به نقل از خبرگزاری فارس، چندی پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد که کادر فنی تیم والیبال سایپا در حال تغییر است. در آن زمان گزینه های مختلف داخلی و خارجی از منابع غیررسمی اعلام شدند تا روی نمیکت تیم سایپا بنشینند.

چند روز پیش خبری آمد که سایپایی‌ها با گزینه بلغاری به توافق نهایی رسیده‌اند و او سال آینده هدایت نارنجی‌پوشان را برعهده خواهد داشت؛ اما زمانی که با امید هاشمی، سرپرست سایپا صحبت کردند او همه چیز را تکذیب کرد و گفت: هنوز هیچ چیزی نهایی نشده است. باید منتظر تشکیل جسله هیأت مدیره باشیم و تا ۵ گزینه مدنظر بیش از پیش مورد بررسی قرار بگیرند.

منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون قراردادی از تیمی در فدراسیون ثبت شده است یا خیر، تصریح کرد: بله؛ سایپایی‌ها سرمربی جدید تیم خود را انتخاب کرده و قرارداد این مربی بلغاری را در فدراسیون هم به ثبت رسانده‌اند.

هاشمی، سرپرست تیم والیبال سایپا، درمورد اظهارات پورحسن، گفت: حتما فرد دیگری چنین قراردادی را در فدراسیون ثبت کرده است، چون تاکنون من هیچ گزینه‌ای را ثبت نکرده‌ام!

وی در پاسخ به این سوال که چطور به عنوان سرپرست تیم از انتخاب سرمربی جدید بی‌اطلاع است، عنوان کرد: شاید پورحسن براساس شنیده‌ها و شایعاتی که این روزها مطرح می‌شود اینگونه اظهارنظر کرده است. ما هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده و منتظر تشکیل جلسه هیأت مدیره هستیم.

حال اینکه اگر سرمربی سایپا انتخاب شده باشد، مشخص نیست چرا مسئولان این باشگاه اصرار دارند که او را مخفی کرده و اعلام کنند که هنوز با گزینه‌ای به توافق نرسیده‌اند!

سایپایی ها که فصل گذشته با هدایت مسعود آرمات عنوان چهارم لیگ را به خود اختصاص دادند این روزها در حال قایم‌باشک بازی هستند و کسی دلیل این رفتار آنها را متوجه نمی‌شود. جالب‌تر هم اینکه زمانی که رسانه‌ها پیگیر این موضوع می‌شوند‌ آقای سرپرست عصبی شده و می‌پرسد «حالا چرا سایپا اینقدر برای شما مهم شده است؟»

صالحین ورامین – سایپا تهران ( پلی آف ۹۵ )

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید