به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون عادل غلامی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات انتخابی جهانی اظهار داشت: بعد از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا که با تیم بانک سرمایه در اندونزی بودیم به تمرینات تیم ملی بازگشتیم. رقابت‌های انتخابی جهان نسبت به سال‌های گذشته سخت‌تر شده است. حریفان ما همان تیم‌هایی هستند که در رده‌بندی آسیایی جایگاه خوبی دارند.

وی ادامه داد: بازی های سختی خواهیم داشت، اما امیدوارم شرایط برای ما خوب شود و بتوانیم به رقابت‌های جهانی صعود کنیم. در حال حاضر بازیکن مصدومی هم نداریم و تمام بازیکنان با انگیزه در تمرینات حضور دارند.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: برای ما بسیار مهم است که بتوانیم در این تورنمنت جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کنیم. فکر می‌کنم این پتانسیل را هم داریم که بتوانیم حریفان آسیایی خود را شکست دهیم. قطعاً با حمایت مردم اردبیل کار برای ما راحت‌تر هم خواهد شد.

غلامی درخصوص رشد حریفان آسیایی ایران گفت: سال‌های قبل هم تیمی را راحت شکست ندادیم. سال گذشته مقابل چین و استرالیا به سختی پیروز شدیم. سال گذشته یکی از مشکلات چین نداشتن سرمربی خوب بود که امسال لوزانو به آنجا رفته است و بدون شک بازی‌‌مان برابر چین سخت‌تر از قبل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید