به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران عصر امروز (دوشنبه) تمرینی شاداب و جدی را پشت سر گذاشت. خوان سیچلو سرمربی این تیم پس از پایان تمرین در جمع خبرنگاران گفت: از عملکرد تیم رضایت کامل دارم. هدف ما پیشرفت روزانه است که در حال انجام آن هستیم. فدراسیون والیبال تصمیم گرفته است تا تیم امید ایران در مسابقات بزرگسالان آسیا شرکت کند. ما بازیکنان کم سن و سالی در اختیار داریم که آینده والیبال ایران هستند.

او در ادامه افزود: مسابقات قهرمانی آسیا فرصت مناسبی برای کسب تجربه توسط آن‌ها خواهد بود. در مقطع مهمی از تمرینات تیم قرار داریم و بازیکنان همگی به سختی در حال تلاش هستند. علاوه بر این کمتر از یک ماه دیگر مسابقات جهانی مصر را در پیشرو داریم، که برای والیبال ایران بسیار مهم است. تیم ایران به خاطر سابقه و تجربه‌ای که دارد برای همه کشورها قابل احترام است. هدف ما این است که والیبالی که می‌توانیم ارائه دهیم را بهتر بازی کنیم.

بحث حضور محمد جواد معنوی‌نژاد، ستاره والیبال ایران که هم اکنون با تیم ملی بزرگسالان تمرین می‌کند هم در جمع بازیکنان زیر ۲۳ سال مطرح بود که سیچلو در مورد آخرین وضعیت این مساله گفت: من قبل از لیگ جهانی با سرمربی تیم ملی در مورد جواد صحبت کردم. او قول داد که جواد معنوی‌نژاد در اختیار تیم ما باشد. او نیاز به بازی کردن دارد ولی اولویت با تیم بزرگسالان است و در این مورد باید دید فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.

سرمربی آرژانتینی تیم زیر ۲۳ سال ایران در پایان با تمجید از بازیکنان خود تصریح کرد: بازیکنان ما جنگنده و تشنه پیروزی هستند، ولی اگر در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا به آنها فشار بیاوریم که حتماً به عنوان قهرمانی برسند قطعاً اذیت خواهند شد. بازیکنان من تلاش خود را خواهند کرد ولی هدف اول ما کسب تجربه برای ملحق شدن به تیم بزرگسالان است. به نظر من هیچ مسابقه‌ای آسان نیست، ما نیز تلاش خواهیم کرد که در مرحله نخست به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید