به گزارش آریاورزش، پانزدهمین دوره رقابت‌های چهارجانبه جام واگنر از تاریخ ۲۰ الی ۲۲ مرداد ماه در سالن توران آرنای شهر کراکوف لهستان برگزار خواهد شد.

این تورنمنت که هر ساله به یاد ستاره و مربی فقید لهستان “هوبرت واگنر” برگزار می‌شود، توجه بسیاری از علاقمندان به والیبال را در سرتاسر دنیا به سمت خود جلب خواهد کرد. چرا که کشور لهستان همه ساله برای حضور در این رقابت‌ها از سه کشور صاحب‌نام در دنیای والیبال دعوت به عمل می‌آورد.


اما رقابت‌های امسال یک مهمان ویژه و افتخاری در کنار خود خواهد داشت، و آن هم کسی نیست جز ویلفرو لئون معروف و محبوب.
لئون که چند سالی است به دلیل ازدواج با همسر لهستانی‌اش تابعیت این کشور را گرفته، همچنان در انتظار کسب مجوز از سوی فدراسیون جهانی است تا بلکه بتواند با پیراهن عقاب‌های سرخ و سفید در مسابقات ۲۰۱۸ به میدان برود. مسلما حضور او تنها تماشای مسابقات از روی سکوها نخواهد بود، اینکه شیرشاه علاوه بر تماشای والیبال چه فعالیت دیگری در توران آرنا خواهد داشت؟ پاسخ آن را باید صبر کرد و دید.

رقابت‌های سال جاری با حضور تیم‌های قدرتمند فرانسه (قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۷) ، روسیه و کانادا (مقام سوم لیگ جهانی ۲۰۱۷) برگزار می‌شود و بسیاری از چهره‌های مشهور سینما، تئاتر و ورزش این رقابت‌ها را از نزدیک تماشا می‌کنند. قطعا حضور چنین تیم‌های قدرتمندی در کنار حضور چهره‌های شاخص و هیجان تماشاگران لهستانی از روی سکوها، رقابت‌های امسال را جذاب‌تر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید