📝 پیروزی شاگردان سیچلو بر مدعیان چینی

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، از سری رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، تیم ملی کشوران امروز از ساعت ۱۵ میزبان مدعیان چینی بود تیم ایران با اقتدار کامل موفق شد با نتیجه ۳-۰ این تیم را مغلوب سازد و صدرنشین گروه E شود. شاگردان سیچلو در ادامه رقابت‌ها ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز یکشنبه با قزاقستان تیم چهارم گروه F مصاف خواهد کرد:

[event_results 127769]

اسماعیل مسافر، رحمان تقی‌زاده، سلیم چپرلی، سهند الله وردیان، امین اسماعیل نژاد، جواد کریمی و محمدجواد دلیری بازیکنان شروع کننده این دیدار مهم بودند.

گزارش بازی
ست نخست
به نظر می‌رسید سیچلو روی نقطه ضعف تیم خود کار کرده و تأکید زیادی روی اسپک‌های ارتفاع کوتاه داشته چراکه شاگردانش با تمرکز روی این موضوع در ست نخست امتیازهای زیادی را از حمله کسب کردند. تیم چین هم که انگار به شدت تحت تأثیر جو حاکم بر سالن و تشویق بی‌امان تماشاگران قرار گرفته با اشتباهات فردی متحمل شکست ۲۵ بر ۱۸ در این ست شد.

ست دوم 
ست دوم هم امیدهای ایران با انگیزه به میدان آمده و از همان ابتدای کار اختلاف امتیازشان را با رقبای چینی خود زیاد کردند. تیم ایران با دفاع بی نقص تقی زاده حملات حریف را خنثی می‌کرد. بازی سازی خوب کریمی و اسپک‌های سرعتی سهند الله وردیان چاشنی حملات تیم ایران بود. در این میان اسماعیل نژاد به عنوان مهاجم اول ایران نقشی کلیدی در برتری تیمش ایفا می‌کرد و ایران این هم به برتری ۲۵ بر ۱۵ دست یافت.

ست سوم 
در ست سوم چینی‌ها چیزی برای از دست دادن نداشتند و با تمرکز برحملات از کناره‌ها و امید به خطای دفاع ایران بازی می‌کردند. اما بعد از وقت استراحت فنی اول و توصیه‌های سیچلو بازهم روند بازی به سود ایران دنبال شد. تماشاگران لحظه ای دست از تشویق نمی کشیدند تا سرانجام ارتش سرخ چین را وادار به تسلیم برابر امیدهای والیبال ایران کردند.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al