🎙 وکیلی : من به تیم ایران ایمان دارم

قهرمانی نوجوانان آسیا 2017

به گزارش آریاورزش به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد وکیلی پس از اینکه تیم ایران عنوان چهارم رقابت های قهرمانی آسیا را کسب کرد، افزود: هم کادر فنی و هم بازیکنان از رقابت های قهرمانی آسیا تجربه های بسیار خوبی برای آینده به دست آوردند.
وی با بیان اینکه نقاط ضعف تیم ایران را به درستی می شناسیم، گفت: در مدت باقی مانده تا زمان برگزاری رقابت های جهانی این ضعف ها را برطرف و با اضافه شدن چند بازیکن دیگر که امکان حضور آنان در رقابت های قهرمانی آسیا وجود نداشت، با تیم تکمیل تری به رقابت های جهانی می رویم.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با بیان اینکه ایران شانس زیادی برای کسب مدال در مسابقات جهانی دارد، گفت: رقابت های قهرمانی آسیا مبنای برنامه ریزی ها نبوده و تیم ایران در رقابت های جهانی به آمادگی کامل خواهد رسید.
وی به سرمایه گذاری کشورهای آسیایی در والیبال اشاره کرد و گفت: کشورهایی آسیایی به ویژه شرق آسیا سرمایه گذاری خوبی در رده سنی پایه والیبال انجام دادند و در آینده حتما از آسیا تیم های بیشتری بر روی سکوهای جهان خواهیم دید.
وکیلی تصریح کرد: در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان سال ۲۰۱۵ ایران سوم شد، چین هشتم و ژاپن پانزدهم و کره جنوبی اصلا سهیمه نداشت اما در ۲۰۱۷ در بحرین این شرایط متفاوت خواهد بود و تیم های آسیایی در مسابقات جهانی شانس زیادی برای صعود به مرحله نهایی دارند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: قهرمانی جهان مسابقات بسیار مهمی است و اگر در آسیا قهرمان شوید اما در جهان روی سکو نروید اصلا فایده ندارد. با برنامه ریزی خوب فدراسیون و افزایش توان تیم ایران به میزان ۳۰ تا ۴۰ درصد با حضور برخی بازیکنان دیگر در قهرمانی جهان به مراتب عملکرد بهتری خواهیم داشت.
وی تاکید کرد: قول می دهم پنجم شهریورماه سال جاری و در پایان رقابت های جهانی تیم ایران بهترین آسیا باشد و حداقل از مقام سومی خود در جهان دفاع کند و امکان کسب رتبه بهتر نیز وجود دارد.

وکیلی
وکیلی
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al