🔥 نتایج مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۷

 

به گزارش آریاورزش، رقابتهای مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ از صبح امروز آغاز گردید که در این مطلب، مشروح اتفاقاتی که در آن افتاد را به همراه یکدیگر از نظر میگذرانیم.

ایران – تایلند: دُرناهای ایران با پیروزی بر جنگجویان سیام، جهانی شدند.

تیم ملی نوجوانان ایران در دیدار حساسی که با تایلند داشت موفق شد با درخشش طبری و شریفی، قدرتمندانه و با حساب ۳-۰ از سد تایلند بگذرد و با این پیروزی هم راهی دور نیمه‌نهایی مسابقات شد و هم می‌تواند در مسابقات جهانی امسال شرکت کند.

[event_results 124005]

ایران در دور نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا باید به مصاف کره‌جنوبی برود، کره‌ای که در دور مقدماتی ۳-۰ ایران را شکست داده و حال شاگردان وکیلی باید برای انتقام بجنگند.

ژاپن – چین تایپه: قدرت‌نمایی و شکست‌ناپذیری سامورایی‌ها همچنان ادامه دارد.

تیم ملی ژاپن که در این دوره از مسابقات‌ها قدرتمندتر از سایر تیم‌ها ظاهر شده است در این دیدار هم مقابل چین تایپه کار سختی در پیش نداشت و موفق شد به سادگی و طبق روند امتیازگیری زیر به پیروزی دست یابد تا رقیب چین در دور نیمه‌نهایی باشد.

[event_results 124003]

کره جنوبی – میانمار: و باز هم این کره شکست ناپذیر و هماهنگ

کره‌ای‌ها هم که بعد از ژاپن شانس دوم قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها هستند موفق شدند قاطعانه و طبق روند امتیازگیری زیر میزبان را شکست دهند تا رقیب ایران در دور نیمه نهایی باشند.

[event_results 124004]

چین – استرالیا: نبرد برای جهانی شدن به نفع چینی‌ها خاتمه یافت

تصاویر مسابقه والیبال نوجوانان ایران و نوجوانان چین در قهرمانی آسیا 2017
تصاویر مسابقه والیبال نوجوانان ایران و نوجوانان چین در قهرمانی آسیا ۲۰۱۷

تیم ملی والیبال نوجوانان چین هم موفق شد در یک دیدار یکطرفه با قدرت از سد استرالیا بگذرد و به عنوان آخرین تیم راه‌یافته از قاره کهن راهی مسابقات جهانی شود و از طرفی آخرین در مسابقات آسیایی هم رقیب ژاپن در نیمه‌نهایی شود.

[event_results 124006]
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al