🎙 دریابیگی: تربیت نسل آینده بسیار با اهمیت تر از نتیجه گرایی است

به گزارش آریا ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، علیرضا دریابیگی پس از پیروزی تیم ایران برابر چین تایپه افزود: به جرات میتوان گفت که ایران در این دوره از رقابت ها یکی از سالم ترین و جوانترین تیم های خود را به همراه دارد.
وی با بیان اینکه بحث استفاده از بازیکن صغر سنی در فدراسیون والیبال ایران بحثی قدیمی و پرونده ای مختومه است، گفت: ۵٠ درصد بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان فعلی متولدین سال های ٧٩ و ٨٠ و بیش از ۴٠ درصد نیز متولد سال ٧٨ هستند. تیم ایران تنها دو بازیکن متولد سال ٧٧ دارد.
سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران تصریح کرد: حضور در این مسابقات با بازیکنانی که هیچ تجربه حضور در تورنمنت و مسابقه رسمی نداشتند و در این سطح برابر حریفان قدرتمند بازی میکنند، نوید آینده ای بسیار خوب برای والیبال ایران است.
وی با یادآوری اهمیت بازیکن سازی و تربیت نسل والیبال در رده سنی نوجوانان گفت: بازیکن سازی و تربیت نسل آینده بسیار با اهمیت تر از نتیجه گرایی است. نوسان نتایج بدست آمده به دلیل خامی و بی تجربگی بازیکنان است که بازی به بازی بهتر میشوند.
دریابیگی که کارشناس ارشد جامعه شناسی ورزش است، تاکید کرد: کارشناسان در آینده قضاوت خواهند کرد که فدراسیون والیبال با مدیریت دکتر داورزنی، کمک محمد وکیلی و دیگر اعضای کادر فنی چه خدمات ارزنده ای برای والیبال ایران انجام داده است و چه یادگاری از این دو نسل والیبال باقی خواهد ماند.
وی با یادآوری اینکه نتیجه گرایی در تیم های پایه مجموعه برنامه ریزی و اجرایی این رده سنی را از هدف دور میکند، گفت: این موضوع باعث انحراف در مسیر سازندگی والیبال در رده سنی پایه خواهد شد. البته کسب نتیجه مطلوب در کنار سازندگی ارزش این کار را شیرین تر و دو چندان می کند.
تیم والیبال نوجوانان ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به شکست سه بر صفر چین تایپه شد.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al