🎙 محمد وکیلی:تیم ایران برای کسب سهمیه جهانی باید از سد تایلند بگذرد

به گزارش آریا ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد وکیلی پس از پیروزی تیم ایران برابر چین تایپه، افزود: برای مسابقه با چین تایپه دو موضوع مطرح بود. یکی اینکه شب گذشته تیم ایران برابر چین مغلوب شده بود و باید بازیکنان را برای مسابقه با چین تایپه ریکاوری می کردیم.
وی با بیان اینکه دومین نکته انتخاب بهترین حریف ممکن برای مرحله پلی آف بود، گفت: تایلند را به عنوان حریف احتمالی انتخاب کرده بودیم و برای رسیدن به این موقعیت حتما باید چین تایپه را شکست می دادیم. اگر مقابل چین تایپه مغلوب می شدیم باید در مرحله پلی آف با ژاپن بازی می کردیم که به مراتب تیمی سرسخت تر از تایلند است.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان تصریح کرد: چون فاتح دیدار فردا (دوشنبه) سهمیه جهانی می گیرد و قد و قواره تایلندی ها کوتاه تر از ژاپنی ها هست و تجربه کمتری نیز دارند، با تمام تلاش به مصاف چین تایپه رفتیم تا با شکست این تیم حریف تایلند در مرحله پلی آف شویم.
وی در ارزیابی تیم چین تایپه، گفت: تیم خوبی بود که بازیکنانش در کارهای ترکیبی نیز همانند دیگر تیم های شرق آسیا خوب عمل می کنند. در ست سوم کمی برای شکست این تیم سختی کشیدیم، اما ملی پوشان به مسابقه برگشتند و بازی را بردیم.
وکیلی با یادآوری اینکه ریکاوری ذهنی بازیکنان بعد از شکست مقابل چین کار سختی بود، گفت: کادر فنی و همراهان تلاش زیادی برای این موضوع کردند، زیرا تایپه حریف راحتی نبود و در روز نخست مسابقات این تیم یک ست از چین گرفته بود. تایپه تجربه مسابقات جهانی هم دارد که در دوره گذشته که ایران قهرمان شد، این تیم هم سهمیه جهانی گرفت.
وی با بیان اینکه تیم ایران امروز خوب بازی کرد و در حال حاضر برای مرحله پلی آف شرایط خوبی دارد، گفت: در مرحله پلی آف باید با تایلند بازی کنیم که امیداورم مسابقه عصر برگزار شود و به دلیل پخش زنده تلویزیونی برنامه آن تغییر نکند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با یادآوری اینکه تایلندی ها مسئولین اجرایی این مسابقات هستند، گفت: این نگرانی وجود دارد که داوران تحت تاثیر آنان سوت بزنند، اما تیم ایران برای کسب سهمیه جهانی باید از سد تایلند بگذرد.
وی تاکید کرد: امیدوارم تیمی که لایق رفتن به مسابقات جهانی باشد، فاتح میدان حساس پلی آف شود و به نظر من تیم ایران زحمات زیادی برایش کشیده شده است و لایق حضور در رقابت های جهانی است.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به شکست سه بر صفر چین تایپه شد.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al