مرضیه راد/به گزارش آریاورزش، در اخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر والیبال۹۵، تیم پیکان با وجود یک غایب بزرگ در ترکیب تیم باز هم موفق به شکست مهمان اراکی خود شد. خوشبختانه در حاشیه این دیدار مشخص شد مصدومیت امیر غفور، مشکل جدی نبوده و وی امروز به همراه سایر بازیکنان تمرینات خود را آغاز کرده است. خبرنگار آریاورزش در این خصوص با وی به گفتگو پرداخته که حاصل این مصاحبه را در ادامه مشاهده می نمایید:

پیش از هر چیز پیروزی تان را تبریک می‌گویم، در مورد مصدومیتتان بفرمایید،مورد خاصی که نبوده است؟
غفور- خدا رو شکر آرنج یکی از بازیکنانمان به گیجگاهم برخورد کرد باعث شد نتوانم بازی را ادامه بدهم سی تی اسکن نشان داد الحمدالله شکستگی و آسیب جدی ندارد ولی التهاب زیادی دارد و تا امروز هم تمرین نکردم چون توصیه دکتر این بود که باید استراحت کنم بخاطر اینکه آسیب‌دیدگی در جای خطرناکی بود ولی خدا را شکر امروز توانستم به تیم کمک کنم و در نبود آقای معروف بقیه بچه ها کمک کردند و جای خالی ایشان را خوب پر کردند و بازی را بردیم.

زمانی که داور رأی خود را اعلام کرده و به آن اعتراض می شود چند درصد احتمال دارد این رأی تغییر کند که بازیکنان معترض حاضرند تمرکز خود و تیم را در برخی مواقع بهم بزنند؟

غفور- من به داوران حق می دهم البته خودشان هم می‌دانند اشتباه می‌کنند اما این اشتباهات طبیعی است چه بسا در المپیک با آن سطح بالا، داورانی بسیار با کیفیت، اشتباهاتی می‌کنند که نتیجه بازی عوض می‌شود اما با یک ویدئو چک نتیجه مسابقه برمی‌گردد. قطعا اگر سیستمی همچون ویدئوچک در مسابقات باشد  من بعید می‌دانم کسی کوچکترین اعتراضی بکند. البته ناگفته نماند امروز کسی اعتراضی به داوری نکرد بلکه بخاطر یک سری مسائل به داور توضیحاتی داده شد.

در بازیهای اخیر شاهد بودیم که شما پاسهای خیلی خوبی بین بازیکنان رد و بدل می‌کنید و بنظر می‌رسد پاسور نباشد شما می‌توانید در نقش پاسور ایفای نقش کنید، تمرین خاصی در این زمینه دارید یا این امر اتفاقی است؟

غفور- واقعیت این است من پاسوری را دوست دارم اگر می‌خواستم پستم را عوص کنم حتما پاسوری را انتخاب می‌کردم البته گاهی هم در تمرینات کمی تمرین می‌کنم ولی نه اینکه بخواهم پستم را عوض کنم فقط در همین حد کفایت می‌کند.

یعنی اگر شما را یکسالی پشت خط زن نبینیم در جایگاه پاسور قرار گرفته اید؟

غفور- (با خنده) دوست دارم یکسالی پاسوری را امتحان کنم دعا کنید در سالهای آینده یک بار امتحان کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید