آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

بهنام محمودی: باید به معروف کمک کنیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از آنا، بهنام محمودی، کاپیتان سابق تیم‌ملی والیبال است. او از نزدیک با روحیات سعید معروف آشنایی دارد و از اتفاقات جنجالی که برای او رخ داده اظهار ناراحتی می‌کند. محمودی دراین‌باره می‌گوید: «متاسفانه شاهد بی اخلاقی‌های زیادی در لیگ والیبال هستیم. این درحالی است که والیبال به‌عنوان یک رشته دانشگاهی همیشه بازیکنان و مربیان اخلاق مداری داشته است. در روزهای اخیر با سعید معروف صحبتی نداشته‌ام و نمی‌دانم دلیل رفتارهای او بعد از بازی با سایپا چه بوده اما امثال سعید معروف ستاره و سرمایه والیبال هستند. معروف، موسوی، شهرام محمودی، غفور و … تاج پیشانی والیبال هستند و هرگز نباید برخوردهای قهری با آنها صورت گیرد. اگر هم اشتباهی از سعید معروف سر زده باید همه به او کمک کنیم و هوایش را داشته باشیم. البته اول از همه چیز باید قانون و اخلاق رعایت شود و سرلوحه کار همه باشد اما حالا که این حاشیه‌ها برای معروف رخ داده باید از راه درست با او برخورد شود.»

محمودی ادامه می‌دهد: «باید ماجرای معروف مدیریت شود. بهتر بود فدراسیون زودتر وارد این داستان می‌شد و دوستانه با معروف صحبت می‌کردند تا ببینند چه مشکلی دارد. همه ما معروف را به‌عنوان بازیکنی آرام و اخلاق مدار می‌شناسیم.حتماً اتفاقی افتاده که او این رفتارها را از خود بروز می‌دهد. معروف و بقیه ستاره‌های والیبال بیشتر باید حواسشان به خودشان باشد. آنها نباید بی‌اخلاق و بی‌قانون باشند چون الگوی جامعه هستند. امیدوارم به معروف کمک شود تا به دوران اوجش برگردد.»

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد