به گزارش آریاورزش، یوبیومیر تراویسا سرمربی صربستانی – ایتالیایی تیم شهرداری ارومیه فقط یک نیم‌فصل در لیگ برتر ایران دوام آورد و به خاطر عدم دریافت مبلغ قراردادش از ایران به ایتالیا رفت.

او در نامه‌ای آورده است: من با نوشتن این نامه می‌خواهم شرایط واقعی خودمان را توضیح دهم. باشگاه شهرداری ارومیه در روزهای گذشته برای جبران قرارداد پرداخت نشده‌مان، تعدادی چک بانکی به ما داد.

تراویسا ادامه داد: ما قبل از قبول چک‌ها با سفارت ایتالیا در ایران تماس گرفتیم و از آنها خواستیم تا در مورد صحت و اعتبار چک‌ها به ما کمک کنند. ما همچنین به مقامات سفارت ایتالیا در مورد قرارداد و وضعیت مالی بحرانی خود اطلاع‌رسانی کردیم.

او گفت: چند روز بعد سفیر ایتالیا به ما اعلام کرد که حساب‌های مربوط به چک‌ها،‌ خالی است و به ما پیشنهاد داد که دیگر این‌گونه اعتماد نکنیم و چک‌‌ها را نیز پس ندهیم. ما می‌خواهیم به ایران برگردیم تا کارمان را برای رسیدن قهرمانی تمام کنیم ولی پس از بد عهدی‌های فراوان و این دروغ بزرگ اخیر، نمی‌توانیم با این شرایط در ایران حضور نداشته باشیم.

سرمربی پیشین تیم  ملی صربستان تصریح کرد: والیبال ایران در سراسر جهان، اعتبار دارد و این یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای آمدن به ایران بود. ما به ایران و ایرانی‌اعتماد داریم و برای اتمام پروژه قهرمانی خود در لیگ برتر، هر کاری می‌کنیم. ما از شما تقاضا داریم مثل رئیس فدراسیون والیبال ایران و یا هر شخص محترمی در والیبال به ما برای حل این مشکل کمک کنید. منتظر جواب شما هستیم.

تراویسا همچنین نامه‌ای را به صورت همزمان روز ۵ دی ماه ۱۳۹۵ به دپارتمان نقل‌وانتقالات فدراسیون جهانی والیبال، باشگاه شهرداری ارومیه، فدراسیون والیبال ایران، احد یوسفی (مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه و امضا کننده قرارداد) و همچنین محمد حضرت‌پور(شهردار ارومیه و دومین امضا کننده قرارداد) به شرح زیر نوشته است:

من واقعاً متأسفم که برای سومین بار اعلام کنم که بسیاری از شروط قراردادم توسط باشگاه شهرداری ارومیه، نقض شده است. من در پایان مرحله رفت لیگ در حالی که باید پنج قسط از مبلغ قراردادم را دریافت می‌کردم تنها به یک قسط خود رسیده‌ام.

من تمام تلاشم را کردم تا به حل مشکل کمک کنم، ولی بعد از تمام بدقولی‌ها باید بگویم که مجبور شدم به خانه برگردم. من از صمیم قلب متأسفم که به این نقطه رسیدیم، اما باید بگویم که تمام راه‌های دوستانه ممکن را امتحان کردم.

باشگاه شهرداری ارومیه به صورت یک طرفه، مفاد قراردادمان را زیر پا گذاشته و به این وسیله، حق طلب تمام حقوق پایمال شده‌ام را به من داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید