پس از کناره گیری برناردینوی بزرگ از بازی های ملی خیل پیام های تشکر و خداحافظی به پاس ۱۶ سال خدمت و آموزش صادقانه در عرصه والیبال برای وی ارسال گردید، در این میان می توان به پیام های زیر اشاره کرد:

جیبا:

رئیس، طی ۱۶ سال همکاری و به دست آوردن ۴ مدال طلای المپیک تیم مردان وعناوین بی پایان دیگری که با هم به دست آوردیم، تو به عنوان مربی بهترین روانشناس من بودی، همیشه من را درک کردی و همیشه زمانی که بهترینم مورد نیاز بود میدونستی چطور بهترین من را به عرصه ی ظهور بیاری . تبریک به شما بابت تمام مسیری که رفتی و چرخه ای که با مدال طلای ریو در خانه کامل شد. متشکریم رزنده!

برونو رزنده:

توضیح دادن در مورد ۲۰ سال کار و تلاش در بخش مردان و زنان واقعا سخت است. این عکس تمام آنچه که سزاوارش هستی را به تصویر میکشد. تمام فداکاری ها، صبوری و عشقت نسبت به کاری که انجام میدی برای تمامی نسل ها الهام بخش خواهد بود. برای همه چیز ممنونم. ممکن است پس از این چالش های جدیدی وارد زندگیت بشه.

ویلیام آرجونا:

سپاسگذارم استاد! بدون شک یکی از بهترین مربیان دوران بودن؛ نیاز به سطح بالایی از رفتار حرفه ای، شناخت مردم و گروه های متفاوت داره. سپاسگذارم بابت تمام فرصت هایی که به من دادید، قدردان تک تک لحظاتی هستم که با من به گفت و گو نشستید و در خصوص مسائل مختلف و اهدافم با من هم فکری کردید.با آرزوی موفقیت و شادی بی پایان برای تمامی لحظات پیش رو

ژاک کاروالیو همسر موریلیو اندرس:

ممنونم بابت تمام کارهایی که برای والیبال ما کردید، امیدوارم در چالش های روبه رو موفق باشید…

سرجیو سانتوس:

چقدر نبرد، چقدر افتخار! از صمیم قلب بابت اعتمادی که طی ۱۵ سال همکاری به من داشتید ممنونم! من به عنوان یک شخص حرفه ای و یک انسان بزرگ تا ابد برای شما احترام قائلم، همیشه در پناه ایزد منان باشید، با ما بمانید و سپاسگذارم

لئاندرو ویسوتو:

۸ سال شاگرد شما بودم! عوض کردن جیبا کار راحتی نبود اما با تلاشی که پشتش وجود داشت نتایج بی نظیری به دست اومد. من یک جهش بزرگ در سبک و مدیریت دیدم  انگار که در طول زندگی حرفه ایت سبک مدیریت رو در بالاترین سطح مجددا اختراع کردی. یک عالمه آموزش و تدریس. برای خدمت های صادقانتون به والیبال برزیل سپاسگذارم.

والاس دسوزا:

برای همه ی این سالها و همه چیزهایی که به من یاد دادید ممنونم، همیشه در تلاش برای بهترین بودین، این تنها راز برنده شدن همه ی ما بود. من فقط میتونم بگم متشکرم!

ریکاردو لوکارلی:

یک الگو از تمرکز، رفتار و رهبری! برزیل بابت تمام این سالها از شما ممنون است! متشکریم برای اعتماد به نفس و آموزش! آرزو میکنم خداوند راه های جدید را برای شما روشن کند.

داگلاس سوزا:

ممنونم. خیلی ساده، برای همه چیز ممنونم!

فیلیپه فونتلس:

متشکریم رئیس! این همه سال خدمت صادقانه شما، انتخاب ما رو رقم زد، به همه ی دنیا معرفیمون کرد و در آخر با بردن طلا به خانه کار رو تموم کرد. به نحوی که هیچ کس به خودش اجازه نخواهد داد در مورد شایستگی شما یا ما شک کنه. ازت ممنونم برای اینکه به ما کمک کردی رویاهای کودکیمونو باور کنیم، به عنوان یک ورزشکار بزرگ شویم و به عنوان یک انسان زندگی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید