مرضیه راد/ به گزارش اختصاصی آریاورزش، پس از دیدار حساس و جدال تماشایی تیم های پیکان و شهرداری تبریز که به سود مهمان آذری خاتمه یافت علیرضا مباشری دریافت کننده تیم شهرداری تبریز طی گفتگویی با خبرنگار آریاورزش عنوان کرد با وجود مصدومان باز هم با هماهنگی موفق به شکست تیم بزرگ پیکان شدند.

بابت این پیروزی در خانه پیکان تبریک می گوییم چطور این نتیجه به سود شما رقم خورد؟
مباشری- بازی، بازی سنگینی بود. به نظر من بچه ها صد در صد ظاهر شدند و خیلی خوب بازی کردند علیرغم اینکه ما پاسور اصلی خودمان آقای حسینی را نداشتیم، پاسور دوم ما توانست این بازی را برای ما بطور استثنایی و خیلی خاص مدیریت کند. به نظرم اگر امروز تمرکز بچه ها به هم می خورد ما به راحتی این بازی را واگذار می کردیم چون تیم پیکان مهره های سنگین و بزرگی دارد. خدا را شکر هماهنگ بازی کردیم و پشت یکدیگر بودیم و حمایت کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.


در مقاطعی از بازی تیم رقیب به داوری خیلی اعتراض داشت. نظرتان چیست؟
مباشری-  اعتراض داوری به ضرر ما نیز بود. اینگونه نیست که فقط پیکان اعتراض می کرد. در یک سری از پوئن ها… در داوری این مسایل پیش می آید، یک پوئن یا دو پوئن پیش می آید. ما به نظر داوری احترام گذاشتیم و سعی کردیم با داور صحبت نکنیم و تمرکزمان را برای بازی کردن بگذاریم که توانستیم موفق هم بشویم.

در ادامه، روند تیم را به چه صورت می بینید؟ آیا به جمع چهار تیم برای مسابقات نیمه نهایی خواهید رسید؟
مباشری- امیدواریم. با اینکه سه چهار مصدوم داریم و در پست سرعتی زن یک بازیکن خارجیمان را از دست داده ایم. به نظر من سه چهار روز دیگر که مصدومان تیم به جمع ما اضافه شودند، تیم ما به راه می افتد و نتایجی بهتر از این خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید