مرضیه راد/به گزارش اختصاصی آریاورزش، دیدار هفته هفدهم لیگ برتر ۹۵ بین تیم های پیکان تهران و شهرداری تبریز در ۵ ست  به سود شاگردان بناکار خاتمه یافت. پس از این دیدار گفتگویی با پیمان اکبری داشتیم که نظر شما به مشاهده آن جلب می کنیم:

یکی دیگر از دیدارهای سخت را پشت سر گذاشتید، چطور گذشت؟
اکبری- بازی خوبی بود. من به تیم تبریز تبریک می گویم احساسم این است که انگیزه این تیم برای این بازی خیلی بیشتر بود چرا که آنها شرایط سختی دارند، و تلاش می کنند تا در جمع هشت تیم باقی بمانند و این امر موجب می شود تا با جان و دل بازی کنند. متاسفانه امروز اتفاقی که برای تیم ما افتاد، از دست دادن آقای غفور در اوایل ست دوم بود که این اتفاق کمی تاثیر منفی در بچه های ما گذاشت و یک بدشانسی دیگر، پشت خط زن دوم ما آنفولانزا گرفته بود که ما مجبور شدیم از آقای پوریا یلی که هفده ساله شان می باشد و هیچ تجربه ای هم ندارد، استفاده کنیم ولی خیلی جای نگرانی نیست. به نظر من بچه های ما تلاششان را کردند و انشاالله ما برای بازی های بعدی تلاش خودمان را می کنیم. اعتقاد من بر این است که اگر امروز باختیم بهتر از این است در مراحل حساس و سرنوشت ساز شکست بخوریم.


در این دیدار نیز، هم تیم تبریز و هم شما اعتراضاتی به داوری داشتند قضاوت این دیدار را چگونه ارزیابی می کنید؟

اکبری- من کلا دو بار با داور صحبت کردم، نه اعتراض. مورد اول این بود که تیم تبریز برای هر توپی که اتفاق می افتاد و هر چه که می شد، همگی به سمت داوری می رفتند و  یا در هر امتیازی همه اعتقاد به اوت یا خطای تور داشته و یا به اصابت توپ به دست بازیکنان معترض می شدند، تمام صحبت من با داوری هم در همین خصوص بود و باور دارم اینگونه نمی شود در بازی تمرکز کرد و نباید این اتفاقات بیافتد. مورد بعدی هم اتفاقی بود در ست پنجم. که من صد در صد مطمئنم لیبرو از داخل محدوده یک سوم با پنجه پاس داد و اسپک را زد. این، از نظر قانون داوری خطاست. وگرنه آقای راهجردیان داور خوبی هستند.

در مورد وضعیت آقای غفور اطلاعی دارید که در چه وضعی هستند؟ آسیب جدی بوده یا خیر؟ حالشان زمانیکه از اینجا به بیمارستان انتقال می دادند چگونه بود؟
اکبری- خیر. فعلا متاسفانه هیچ خبری از او نداریم. احتمالا باید عکس بگیرد. انشاالله که مشکل خاصی نخواهد بود.


از ناحیه صورت مصدوم شدند؟
اکبری- بله، مقداری از ناحیه فکشان بود، فکر کنم. باید عکس بگیرد تا وضعیت نهایی مشخص شود.

  با نتیجه این بازی جایگاه صدر جدول را از دست دادید.
اکبری- این مساله مهم نیست. چون در ادامه حالا چه ما یا تیم بانک سرمایه اول یا دوم باشیم چون دو تیم تهرانی هستیم، زیاد در مبحث میزبانی تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید