مرضیه راد/به گزارش اختصاصی آریاورزش، هدایت آهنگرانی مربی فعلی باشگاه پارسه پس از دیدار امروز تیمش مقابل کاله مازندران در گفتگو با خبرنگار آریاورزش گفت: اخیرا مشکلاتی گریبان گیر تیم ما شد، پارسه سال اولی هست که در لیگ تیمداری میکند. اسپانسر تیم هم از روز اول با خود دکتر نفرزاده که سرمربی تیم را هم برعهده داشتند،صحبت کرده بودند. تا شنبه گذشته که اسپانسر ما، آقای الله وردی با من تماس گرفتند و من نزد ایشان رفتم، فقط یکبار ایشان را دیده بودم. طی صحبتی هم که با آقای نفرزاده داشتم، ایشان اظهار کردند که اسپانسر باشگاه به تعهداتش عمل نمیکند و من احساس میکنم که نمیخواهند دیگر در والیبال هزینه کنند.
اما روز شنبه به اتفاق بچه ها و کادر فنی به فدراسیون والیبال رفتیم، آقای الله وردی هم تشریف آوردند و در دفتر آقای داورزنی، مقابل شخص رئیس فدراسیون، آقایان درخشنده،  باران چشمه، افشاردوست، دکتر نفرزاده و جمعی از بازیکنان تمامی قراردادها را شخصا امضا کردند؛ چون پیش از این قردادها با امضای شخص دیگری امضا شده بود. آقای الله وردی همان جا تعهد دادند و یک صورت جلسه ای تنظیم شد. بر اساس آن باشگاه متعهد شد که هرگونه بدهکاری به بازیکنان، فدراسیون و هیئت والیبال دارند، حداکثر تا یکشنبه هفته آینده پرداخت کنند. فکر میکنم آقای داورزنی برای اینکه لیگ بهتری داشته باشیم، خواستند یک فرجه ای به اسپانسر باشگاه بدهند.
آهنگرانی همچنین در خصوص بدقولی اسپانسر باشگاه پارسه ادامه داد: تمامی این صحبت ها درست و به حق است، اما مسائل مالی در تمامی باشگاه ها وجود دارد. قانون سازمان میگوید هر باشگاهی باید تا پایان نیم فصل اول هفتاد درصد از قراردادها را پرداخت کند، اما کدام باشگاهی این کار را انجام میدهد؟ برای من جالب است تیم صالحین ورامین ابتدای فصل به دلیل مشکلات مالی محروم شد و در میانه راه به دلیل نداشتن پول تا مرز حذف از ادامه مسابقات پیش رفت! در ابتدای نیم فصل دوم هم سرمربی و تعدادی از بازیکنانشان را به دلیل مشکل مالی از دست میدهند، حال چطور میشود که پس از مشکلات مالی پارسه، سرمربی و چهار تا از بازیکنان ما به دلیل داشتن پول به ورامین میروند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید