آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️بازگشت الکسی اوبموچائف پس از ۹ ماه به میادین والیبال

پردیس آریافر/به گزارش اختصاصی آریاورزش، الکسی اوبموچائف لیبروی سابق تیم ملی روسیه و باشگاه بلوگوری بلگرود که چندی پیش بابت جدایی از همسر والیبالیستش و همینطور مصرف ماده ملدونیوم، از چهره های خبرساز والیبال روسیه بود؛ پس از ۹ ماه دوری از میادین در بازی مقابل اورال یوفا به میدان رفت.
پس از اینکه نتیجه تست دوپینگ اوبموچائف مثبت اعلام شد، در فروردین ماه ۹۵ باشگاه دینامو مسکو عذر این بازیکن را خواست، و وی که از آن زمان در هیچ بازی رسمی به میدان نرفته بود، پس از ۹ ماه دوری از میادین با پیراهن بلوگوری در زمین ۹ در ۹ حاضر شد.

اوبموچائف پس از این بازی گفت: ” ۹ ماه از والیبال دور بودم و الان خیلی خوب است که توانستم برگردم و به من فرصتی داده شد تا بتوانم خودم را دوباره ثابت کنم. هنوز از عملکرد خودم در بازی اول رضایت کامل ندارم. یک مقدار استرس داشتم، شاید به این خاطر بود که خیلی دوست داشتم همه چیز را کامل و بی عیب و نقص انجام بدهم. اما، واقعا احساس فوق العاده ای دارم که برای بلوگوری بازی میکنم، انگار که کل زندگی ام را اینجا بودم.”

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد