آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃هاوش گنبد از ادامه تیم داری در لیگ برتر کناره گیری کرد

تیم هاوش گنبد کاووس

به گزارش آریاورزش پس از اعلام رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار ناتمام میان هاوش گنبد و شهرداری تبریز و رای به پیروزی ۳-۰ تیم تبریزی در این دیدار، مدیر عامل تیم هاوش گنبد در نامه ای انصراف این تیم از ادامه لیگ برتر را اعلام داشت. متن نامه به شرح زیر می باشد:

با سلام خدمت هواداران والیبال استان گلستان و خصوصا گنبد کاووس

متاسفانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با رای جانب دارانه در خصوص دیدار نیمه تمام هاوش در برابر شهرداری تبریز که به نوعی توهین این کمیته و ‌فدراسیون والیبال به شما هواداران و نیز ‌پایتخت والیبال ایران محسوب میشود رای به برتری تیم تبریزی داد. در واقع این کمیته با مظلوم کردن گنبدیها بر ضعف ناظر ضعیف خود در اداره بازی و سیاه نمایی ‌بازیکن آن تیم سرپوش ‌گذاشت. مطمئنا این باشگاه تا احقاق حق خود کوتاه نخواهد آمد. ضمنا در مورد اتفاقات لیگ ‌امسال و حواشی ‌پشت پرده گفتنی بسیار ‌است که در آینده بطور مفصل به آن خواهم پرداخت، جالب توجه اینکه این کمیته برای حرکات ناشایست بازیکنان آن تیم و نیز ناظر ضعیف خود هیچ تنبیهی در نظر نگرفته است. با توجه به اینکه عزت و احترام والیبال گنبد و شما هواداران برای ما از همه چیز مهمتر است برخلاف میل باطنی به خاطر توهینی که به والیبال گنبد و شما هواداران شد انصراف هاوش را از ادامه لیگ برتر سال ۹۵ اعلام میدارم.

مهدی محمدی- مدیرعامل باشگاه هاوش ‌گنبد

منبع: کانال رسمی باشگاه هاوش

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد