آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 موافقت مشروط سازمان لیگ با بازگشت پارسه به لیگ برتر

تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه

نشست اضطراری نمایندگان نیروهای مسلح با دکتر داورزنی

به گزارش آریاورزش پس از حذف تیم پارسه از لیگ برتر مردان، تربیت بدنی نیروهای مسلح از فدراسیون والیبال درخواست برگزاری نشستی اضطراری برای حل این مشکل کرد که این نشست عصر امروز در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح، مدیرعامل باشگاه پارسه تهران و کادر فنی و بازیکنان این تیم برگزار شد.

سردار باران چشمه: باشگاه علاقمند است با برطرف کردن مشکلات مالی موجود، زمینه حضور تیم پارسه را در رقابت های لیگ برتر فراهم کند تا بازیکنان والیبال سرباز که آیندگان این رشته ورزشی ایران هستند، از این موضوع آسیبی نبینند.

رئیس سازمان لیگ نیز با موافقت رئیس فدراسیون والیبال گفت: اگر تیم پارسه تهران تا روز سه شنبه نسبت به تعهدات خود مبنی بر پرداخت کلیه بدهی های تیم و پرداخت ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی اقدام کند، می تواند روز چهارشنبه در هفته هفدهم این رقابت ها به میدان برود. در غیر اینصورت این تیم از جدول رقابت ها نیز حذف خواهد شد.

منبع روابط عمومی فدراسیون والیبال

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد