به گزارش آریا ورزش، محمد ترکاشوند درباره شرایطش از ابتدای فصل تا هفته چهاردهم و انتخاب سرمربی جدید به جای او، گفت: در ابتدا باید بگویم دلیل اصلی همه این مشکلات بی‌توجهی مدیریت به یکسری مسائل پیش پا افتاده همانند خوابگاه بازیکنان و غذا و چیزهایی از این قبیل بود. از روز اول تا الان من از کمبود امکانات و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان گله داشتم.

من هیچگونه استعفایی را تاکنون به مدیر باشگاه ارسال نکرده‌ام. تنها در شب قبل از بازی با شهرداری اراک بود که بازیکنان به غذایی که باشگاه در یک رستوران تدارک دیده بود بسیار اعتراض کردند و از کیفیت غذاها ناراضی بودند. من به نشانه اعتراض و در حالت عصبانیت حرف‌هایی را زدم و گفتم که استعفا می‌دهم ولی این قائله در همان جا ختم به خیر شد و کسانی که در آنجا بودند از این اقدام من جلوگیری کردند. همانگونه که گفتم دلیل اصلی بی‌توجهی مدیریت بود که حتی پول بازیکنان را هم پرداخت نکردند و به قول‌هایشان عمل نکردند. من خودم در این دو سال تنها ۱۲ درصد از قراردادم را دریافت کردم. در طول این فصل چهار بازیکن اصلی ما به همین دلایل می‌گفتند که دیگر نمی‌خواهند حتی والیبال بازی کنند و کاملا بی‌انگیزه در تمرینات و بازی ظاهر می‌شدند. مشکلات کوچکتر هم در سایه این مشکل، کم کم دردساز می‌شدند مثلا خوابگاه بازیکنان خیلی سرد بود و هر چه می‌گفتیم به در بسته می‌خورد. این خود باعث می‌شد بازیکنان اکثر شب‌ها برای استراحت و خواب به تهران بازگردند. آنهایی هم که در این محل می‌ماندند دچار سرما خوردگی می‌شدند.

تصاویر دیدار صالحین ورامین و بانک سرمایه

وی ادامه داد: در طول فصل چهار بازیکن ما از تیم جدا شدند و مشکلات مالی را دلیل این کار دانستند. پس از جدایی بازیکنان من به مدیریت گفتم که باید بازیکن جدید جذب کنیم ولی ممانعت شد و دستور دادند که با همین شرایط ادامه دهید. اما الان چطور شده است که هم بازیکن و هم مربی جدید استخدام می‌کنند؟

ترکاشوند درباره انتخاب فرهاد نفرزاده به عنوان سرمربی جدید متین ورامین در حالیکه هنوز استعفا نداده بود، گفت: کار درستی نبوده است. شخص من مهم نیستم. از همان ابتدا دست‌های پشت پرده در باشگاه و مجموعه مدیریتی بودند که دوست نداشتند من موفق عمل کنم. حتی در ابتدای فصل هم قراردادم را هم دیر بستند تا من لطمه ببینم. آزردگی خاطر اصلی من این روزها بیشتر به دلیل اذیت شدن بازیکنان و هواداران ورامین است. چرا باید ۲۰ بازیکن جوان را در ابتدا بخریم و هم‌اکنون این بلا سرتان بیاید. هواداران ورامین هم بسیار دلسوزند و حتی در تمرینات هم به سالن می‌آمدند و بسیار از من حمایت کردند.

وی در پایان درباره احتمال پیگیری این مساله و امور مالی خود و احتمال شکایت به فدراسیون خبر داد و گفت: هم‌اکنون از لحاظ روانی شرایط خوبی ندارم زیرا باشگاه بسیار به من آسیب زد. من به خاطر هواداران ورامین سعی می‌کنم گذشت داشته باشم و تماشاگران مطمئن باشند اگر هم کاری انجام دهم به خاطر منافع شخصی به باشگاه ضربه نمی‌زنم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید