آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ چه تیم‌هایی برای به خدمت گرفتن نابغه آرژانتینی در فصل آینده آماده هستند؟

به گزارش آریاورزش٬ لوسیانو دچکو پاسور تیم ملی آرژانتین که در باشگاه پروجیا توپ می‌زند٬ قراردادش در پایان فصل جاری با این تیم ایتالیایی به پایان خواهد رسید؛ آن وقت می‌تواند به عنوان یک بازیکن آزاد با هر تیمی که می‌خواهد وارد مذاکره شود.

در این میان رقبا نیز بیکار نبودهاند و از هم‌اکنون به دنبال جذب ستاره ‌آرژانتینی هستند. بر اساس شایعات مطرح شده در رسانه‌های ایتالیایی٬ لوسیانو دچکو تاکنون چند پیشنهاد اغواکننده برای فصل آینده دریافت کرده است. حتی برخی از شایعات از احتمال پیوستن این ستاره آرژانتینی به باشگاه مودنا خبر می‌دهند.

بی تردید باشگاه فعلی این بازیکن هر کاری انجام خواهد داد تا بتواند ستاره‌اش را برای تمدید قرارداد ترغیب کند و برای فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ باز هم او در کنار شیاطین سیاه باقی بماند.

حال باید دید این پاسور آرژانتینی چه تصمیمی برای فصل آینده خود اتخاذ خواهد کرد.

گویا رقابت سخت میان باشگاه‌ها برای جذب بازیکن٬ خیلی زودتر از آن چه تصور می‌شد در میان باشگاه‌های حاضر در لیگ ایتالیا آغاز شده است و این موضوع فصل جدید نقل و انتقالات ایتالیا را بسیار جالب و هیجان‌انگیز خواهد کرد.

insta-95-9-27-5

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد