به گزارش آریاورزش، تیم پارسه یکی دیگر از تیم هایی است که نه از طریق صعود از  لیگ دسته یک، بلکه با خرید سهمیه وارد لیگ برتر والیبال شد. در میانه لیگ برتر، بارها مربی و سایر بازیکنان این تیم از مشکلات مالی و عدم پایبندی مسئولین باشگاه به تعهدات خود گلایه کرده و خواستار رسیدگی جدی سازمان لیگ شدند. قالب ترکیب این تیم را بازیکنان سرباز تشکیل می دادند. ولی در همان دوران، پوریا فیاضی، رسول نجفی، رضا عابدینی، علی حسینی و مرصاد آقاجانی که بازیکنان غیر سرباز این تیم بودند تمرینات را ترک کرده و منتظر گشایشی در اوضاع ماندند.

ولی هیچ تغییری در شرایط حاصل نشد تا در نهایت همه بازیکنان و کادر این تیم عملا باشگاه را ترک کرده و دیگر در تمرینات حاضر نشدند. بنابر این گزارش آریاورزش و  به نقل از علی شاکری، آقای اکبر محمدی مربی تیم پارسه اعلام کرد: از دید من راهی برای ادامه فعالیت تیم پارسه وجود ندارد و بازیکنان و کادرفنی دیگر در تمرینات و مسابقات حاضر نمی شوند / اعلام انحلال بر عهده فدراسیون و سازمان لیگ است.

آیا هنوز هم سازمان لیگ با وجود اینهمه آشفتگی در میان تیم های لیگ برتری ایران قصد ندارد به این اوضاع سامانی بدهد. لیگ ایران نیز همچون سایر کشورها از طریق فدراسیون جهانی و بسیاری دیگر از کشورها رصد شده و مطمئنا این بی نظمی ها برای وجهه والیبال کشور سرانجام خوشایندی در پی نخواهد داشت. ای کاش علاج واقعه را قبل از وقوع کرده و سازمان لیگ قانونمندتر در این حوزه عمل می کرد.

تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید