مرضیه راد/ به گزارش آریاورزش، از سری رقابتهای لیگ برتر والیبال ۹۵، و در هفته شانزدهم این مسابقات، عصر روز گذشته تیم شهرداری ارومیه موفق شد به همت بازیکنان پرشور خود به رده سوم جدول رده بندی صعود کند. گفتگوی عبدالرضا علیزاده را با خبرنگار آریاورزش، در خصوص تحولات تیم شهرداری ارومیه می خوانید:

مصدومیت شما در چه مرحله ای هست؟ و چرا در ست آخر بازی نکردید؟
علیزاده – چون در نیم فصل اول لیگ، هم دست و کمر و هم زانویم به میز برخورد کرده بود و آسیب دیدگی جدی داشتم نمیتوانستم بازی کنم اما کمی زودتر گچ دستم را باز کردم و شروع به تمرین کردم ولی آسیب دیدگی هایم کامل بهبود پیدا نکرده اند. لذا تصمیم گرفتم ست سوم استراحت کنم و آمادگی ام را برای بازی هفته آینده مقابل سایپا حفظ کنم چرا که دیدم خیلی راحت بازی را داریم می بریم.

با توجه به نتایج خوبی که آقای برقی با تیم ارومیه بدست آورده آیا امکانش هست باشگاه دیگر تراویسا را نخواهد؟
علیزاده – نه بحث خواستن یا نخواستن نیست ما یک تیم هستیم و مطمئنا ترکها را می شناسید با هر کسی یا علی بگویند تا آخرش سر حرفشان می مانند. امیدواریم آنها هم به تیم خودشان برگردند چرا که اخراج نشده اند. اینجا خانه آنهاست هر زمانی که بخواهند میتوانند برگردند و به تیم کمک کنند. ما هم در غیاب آنها تلاش خودمان را می کنیم تا ارومیه آسیب نبیند. بحث تیم و شخص نیست توانمان را دوچندان کرده ایم که خلاء آنها را پر کنیم. البته ما به پاسوری چون دراگان در بازیهای حساس بعدی و پلی آف نیاز داریم چرا که با یک پاسور قطعا نمی توانیم ادامه دهیم.

تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه
تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه

چه تدابیری دارید که بتوانید آنها را برگردانید؟
علیزاده – این مسأله را مدیر باشگاه و شهردار و سرپرست تیم باید مدیریت کنند. تراویسا قرار بود شب گذشته برگردد باید دید تصمیم آنها چیست.

طبق اخبار آقای تراویسا خود را مربی آزاد اعلام کرده تا اگر تقاضایی داشته باشند بتوانند مشغول بکار شوند، این خبر تا چه حد صحت دارد؟
علیزاده – باشگاه که آنها آزاد اعلام نکرده است. البته آنها هم حرفه ای هستند عملکردشان چندان هم عجیب نیست.
ببینید در حال حاضر خیلی از تیمها قراردادهایشان را پرداخت نکرده اند این را نمی توان پنهان کرد. آنها ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را گرفته بودند و طبق قرار قبلی ۴۰ درصد دیگر نیز به آنها پرداخت می شد ولی بنظرم کمی عجله کردند. ما هفته به هفته بهتر می شویم در ۶ بازی گذشته ۵ مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشتیم حتی بازی های خارج از خانه را هم برده ایم. در مقابل پیکان هم تحت شرایط خاصی بازی را واگذار کردیم. باز هم می گویم اینجا خانه آنهاست و هر زمانی بخواهند می توانند بازگردند.

تصاویر مسابقه شهرداری ارومیه و بانک سرمایه ۹۵
تصاویر مسابقه شهرداری ارومیه و بانک سرمایه ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید