مرضیه راد/به گزارش آریاورزش در نخستین دیدار خانه والیبال در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال ۹۵،تیم شهرداری ارومیه مهمان شاگردان نفرزاده در پارسه تهران بودند و فلامینگوهای ارومیه با پیروزی در این مسابقه و صعود به رده سوم جدول، پرونده دیدارهای این هفته را بستند. در ادامه گفتگوی خبرنگار آریاورزش با عباس برقی، مربی شهردارر ارومیه که در غیاب سرمربی ایتالیایی این تیم، هدایت بازیکنان را برعهده دارد مشاهده خواهید کرد:

به شما و بازیکنانتان تبریک میگویم که پیروز میدان شدید، بازی چطور بود؟
برقی – بازی بسیار خوبی بود. به نظرم مشکل تیم پارسه این بود که از نظر روانی خیلی آماده نبود وگرنه از نظر جسمانی مشکلی نداشت و اگر کمی با انگیزه تر بودند مسلما بازی بهتری را از خود  به نمایش می گذاشتند.

بنظر می‌رسد  در چند بازی اخیر، تیم شما هماهنگ‌تر بازی می‌کند و روحیه جنگندگی بازیکنان خصوصا در دریافت توپهای برگشتی بیشتر شده است این اتفاق با وجود مشکلات تیم شهرداری چگونه رخ داده است؟
برقی – رسیدن به این هماهنگی از قبل برنامه ریزی شده که همچنان ادامه دارد و مربوط به شرایط فعلی تیم نیست بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه در کنار بازیکنان جوان انگیزه بالایی دارند

آیا تراویسای پدر و پسر به ارومیه برمیگردند؟ بنابر اعلام یکی از رسانه های خارجی در حوزه نقل و انتقالات، ایشان مربی آزاد اعلام شده است؟
برقی – این سایت یک منبع رسمی نیست و متعلق به یک بازیکن صرب است که در ترکیه انتشار پیدا می کند، نمی شود زیاد به اخبار آن اکتفا کرد.

تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه
تصاویر دیدار پارسه تهران و شهرداری ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید