به گزارش آریا ورزش به نقل از خبرگزاری ایرنا، مربی تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری گفت: بازیکنان تیم شهرداری ساری امروز انگیزه و روحیه کافی برای پیروز شدن را نداشتند.
بهزاد محمودی افزود: تیم شهرداری تبریز بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت ولی بازیکنان تیم ما بدلیل مشکلات مالی انگیزه کافی برای پیروز شدن را نداشتند.
محمودی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه خود خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات مالی تیم مرتفع نشد واین موضوع در روحیه و انگیزه بازیکنان تیم تاثیرگذار است.
وی توضیح داد: همه شهرداری ها در چالش مالی به سر می برند، ولی شهرداری تبریز نسبت به شهرداری ساری توانسته است از این بحران کمی خارج شود.
محمودی در مورد تیم میزبان گفت: تیم شهرداری تبریز با آمدن حسینی بازی خوب و روان تری در وسط میدان ارایه می کند، ولی باز می توان روی این تیم بیشتر کار کرد.
مربی تیم شهرداری ساری در مورد اعتراضات خود در گیم آخر تشریح کرد: باید کارشناسان فیلم بازی را ببینند و نظر بدهند؛ من به عنوان مربی هر کجا ببینم حقی از تیمم ضایع می شود، اعتراض می کنم.
وی در مورد تماشاگران تبریزی گفت: آنها خیلی خوب و خون گرم و مودب هستند و تیم خودشان را تشویق می کنند.
با نتیجه بازی امروز تیم های شهرداری ساری با هفت امتیاز در رده ششم و شهرداری تبریز با شش امتیاز در رده هفتم جدول لیگ برتر والیبال قرار گرفتند.

پارسه تهران - عمران ساری

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید